White+ Correct – Özellikleri ve Kullanım Talimatları

White+ Correct – Özellikleri ve Kullanım Talimatları

White Correct serisinin içeriğinde bulunan Kum Zambağı ve Yosun Özü ile düzenli kullanımda cildinize daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

ÜRÜN KULLANIMLARI:

1-A. ADIM: TEMİZLEME

Cildi mükemmel bir şekilde temizler, kirlerden arındırır. Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

1-B. ADIM: PEELING ile ETKİLİ TEMİZLEME

Özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile makyajınızı ve hava kirliliğinin oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikçe arındırır. Ürünü parmak uçlarınızla masaj hareketi yaparak yüzünüze uygulayınız ve ardından durulayınız. Haftada 1-2 kez kullanımı önerilir.

2. ADIM: TONİK

Nazik formülü ile cildin nemi daha fazla tutmasına ve aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Pamuğa yeterli miktarda ürünü alarak cilde hafif dokunuşlarla bastırarak uygulayınız.

3. ADIM: AYDINLATICI KOYU LEKE GİDERİCİ

Düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünü azaltmasına yardımcı olur. Kum bambağı ve yosun özleri ile güçlendirilmiş özler içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur. 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın.

4. ADIM: AYDINLATICI KREM SPF 22

Özel formülündeki UV koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken, aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler. Hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

5. ADIM: AYDINLATICI GÖZ BALMI

Göz çevresindeki ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya destek olurken, kum zambağı ve yosun özü içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Göz altlarınıza ve göz çıkurlarınız boyunca masaj yaparak nazikçe uygulayın.

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Direktör Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)