Web Sitesi Kuramayanlara Mükemmel Bir Alternatif – MiniSayfa

05.09.2020
24
Web Sitesi Kuramayanlara Mükemmel Bir Alternatif – MiniSayfa

MiniSayfa ile ücretsiz ve basit bir şekilde kendi profil sayfanızı oluşturabilir, ziyaretçi veya müşterilerinizi daha çok bilgi sahibi yapabilirsiniz. Özellikle Instagram kullanıcılarının çok işine yarayacak bu çalışma ile biyografinize koyacağınız tek linkle diğer tüm hesaplarınızın varlığından haberdar edebilirsiniz.

Mini Sayfa ile neler yapabileceklerinizi anlatmadan önce sizlere örnek olması için kendi MiniSayfa linkimi incelemenizi öneririm: https://minisayfa.com/sametkadioglu

Sizde hemen kendi MiniSayfa linkinizi oluşturmak istiyorsanız https://minisayfa.com/ web sitesini ziyaret edebilir, üye olup 5 dakika içerisinde kendi sayfanızı oluşturabilirsiniz.

Mini Sayfanızda Neler Yapabilirsiniz?

 • Sınırsız bağlantı verebilir ve sosyal medya hesaplarınızı ekleyebilirsiniz.
 • Whatsapp butonu ekleyerek ziyaretçilerin size Whatsapp’tan ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Arama butonu ekleyerek tek tıklama ile arama alabilirsiniz.
 • Youtube, Tiktok ve bunun gibi yerlerdeki videoları veya Spotyfy ve SoundCloud gibi platformlardaki müzikleri sayfanıza hemen izlenebilir bir şekilde ekleyebilirsiniz.
 • Firma sahibi iseniz basit bir sayfa ile arama alabilir, haritadan konum bildirebilir, menü paylaşabilir ve bunun gibi bir çok modülden faydalanarak ziyaretçilerin geri dönüş oranını artırabilirsiniz.
 • Arkaplan renginizi ayarlayarak veya kendi hazırladığınız arkaplanı kullanarak diğer sayfalardan farklı görüntüler çıkartabilirsiniz.
 • Sayfa bağlantılarınızın çerçevesini değiştirebilir ve animasyonlu butonlar yapabilirsiniz.

MiniSayfa Nasıl İşime Yarar?

MiniSayfa en çok Instagram profilinizde işe yarayacaktır. Oraya koyduğunuz tek link ile ziyaretçilerinizin görmek istediği tüm bilgileri tek bir sayfa altında sunacaksınız. Biografi alanına ekleyeceğiz MiniSayfa linkinize tıklayan ziyaretçiler sizin diğer tüm sosyal medya hesaplarınızı da görme şansı bulacaktır.

Ayrıca MiniSayfa linkiniz üzerinde Google Adwords reklamı yapabilir ve sayfanıza reklamla ziyaretçi çekebilirsiniz. Böylelikle ek web sitesi parası vermeden doğrudan reklam vermiş olacak, MiniSayfa sayesinde tasarruf etmiş olacaksınız.

Mini Sayfa Oluşturma Ve Kullanımı

Siteye kayıt olduktan sonra Mini Sayfa Paneli‘ne giriş yapıyoruz.

 1. Sayfamızı oluşturabilmek için öncelikle Proje Oluştur butonundan projemizi oluşturuyoruz. Projenin ismi önemli değildir. Proje ismini ziyaretçileriniz görmez.
 2. Oluşturduğumuz projeyi açıyoruz ve açılan sayfada Oluştur > Mini Sayfa Oluştur butonuna tıklıyoruz.
 3. Mini Sayfa adımızı ekliyoruz ve ilk başta karşımıza ayarlar bölümü çıkıyor. Buradan sayfa ayarlarımızı, arka planımızı, sosyal medya ve telefon bilgilerimizi düzenleyip kaydediyoruz.
 4. Bağlantı butonları eklemek için Ayarlar bölümünün yanında bulunan Bağlantılar yazısına tıklıyoruz ve butonlarımızı eklemeye başlıyoruz.

Bir hesapta 3 farklı Mini Sayfa oluşturabilir, 2 arkadaşınıza daha Mini Sayfa kurarak onların hesaplarını da tek bir hesaptan yönetebilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum kısmından bana sorabilirsiniz. En kısa zamanda yorumlara cevap vererek kafanıza takılan bir şey olursa destek olacağım.

Örnek Mini Sayfalar
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]
Ziyaretçi Yorumları (1)
 1. Aydan Yılmaz dedi ki:

  Süper

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu