Kadınlara Özel Hassas Bakım – Intimate Care

Kadınlara Özel Hassas Bakım – Intimate Care

Dr. C. Tuna İntim Serisi, Manuka ve Söğüt kabuğu özlü prebiyotik içeriği ve hafif kokusu ile dış genital bölgede uzun süreli temizlik ve ferahlık sağlarken, taze hissetmenize yardımcı olur.

Prebiyortik Nedir?

Probiyotikler sindirim sistemimizde olduğu gibi cilt yapısının düzenlenmesinde de destek olur ve cildin korumasını sağlar. Prebiyotikler probiyotilerin besin kaynağıdır.

Manuka Yağı

Yeni Zelanda’da yetişen manuka bitkisinden manuka yağı elde edilmektedir. Manuka yağı içerisindeki bileşen sayesinde cilde bir bariyer sağlar ve hijyenik kalmasına yardımcı olur.

Söğüt Kabuğu

Söğüt ağacının kurutulmuş kabuğundan elde edilmektedir. Cildi nemlendirir ve temiz tutulmasına destek olur.

Dr. C. Tuna İntim Yıkama Jeli

Dış genital bölgeyi temizlemeye yardımcı olurken, pH dengesini destekler. İçeriğindeki yatıştırıcı özler ve hoş kokusu sayesinde gün boyu devam eden bir tazelik sağlamaya yardımcı olur. Günlük kullanıma uygundur.

Dr. C. Tuna İntim Temizleme Mendili

pH dengeli formülüyle dış genital bölgeyi nazikçe temizlemeye, tazelik hissi sağlamaya yardımcı olur. Günlük kullanıma uygundur.

%0 Paraben & Boya & Alkol

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

ETİKETLER: , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Direktör Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)