İki Adımda Dudak Bakımı – Farmasi Dudak Bakım Ürünleri

  İki Adımda Dudak Bakımı – Farmasi Dudak Bakım Ürünleri

  Farmasi karşımıza yine yepyeni ve çok etkili iki ürünle çıkıyor. Dudak bakımı için ister tek, isterseniz set olarak kullanabileceğiniz dudak bakım balmı ve dudak peelingini inceleyelim.

  Farmasi Dudak Peelingi

  Farmasi dudak peelingi formülünde yer alan şeker tanecikleri sayesinde ölü deriyi dudaklarınızdan arındırır ve temizler. Shea ve Jojoba yağı ile dudakları nemlendirir, yumuşamasını sağlar. Muhteşem aroması ile dudak bakımınıza keyif katacaktır.

  Farmasi Dudak Bakım Balmı

  Jojoba, Aynısefa, Soya Yağı ve E vitamini ile güçlendirilmiş formülü ile çatlamış dudakları iyileştirir, yoğun bir şekilde nemlendirerek kurumasını engeller, dudağı besler ve yumuşaklık kazandırır. Balm kolay bir şekilde uygulanabilmesi taşınabilmesi için özel olarak hazırlanmıştır.

  İkili Dudak Bakımı Uygulaması

  Dudak bakımınız için ilk adımı Farmasi dudak peelingi ile başlatabilirsiniz. Bir miktar dudak peelingi ıslatılan dudağa sürülür ve nazikçe ovalanarak dudak temizliği yapılır. Sonrasında Farmasi dudak bakım balmı ile nemlendirilerek bakım sonlandırılır. Peeling sonrası yapılan bakım, etki gücünü maksimum düzeyde gösterir. Kısacası dudak bakımı uygulamınızda Farmasi dudak ürünleri en büyük yardımcınız olacaktır.

  Bilgi Almak ve Farmasi'ye Üye Olmak İçin Formu Doldurun


   Ziyaretçi Yorumları (1)
   1. Berrin ipek korkmaz dedi ki:

    Ürünlerlerle ilgili çok güzel bilgilendirme yapılmış

   Farmasi'ye Üye Olmak İçin Tıklayın
   Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın