Farmasi’de Nasıl Yükselirim?

Farmasi’de Nasıl Yükselirim?

Farmasi‘ye üye olan bir kişinin bana en çok sorduğu soru budur. Farmasi’de nasıl yükselirim? Nasıl çok para kazanırım? Eğer sizin de sorunuz buysa size bu işin taktiğini anlatayım.

Hedef Koyun

Sadece bu kadar. Hedef koyun ve ona göre çalışın. Birinci hedefiniz uzun vadeli elde edilebilen bir şey olsun. Mesela benim şimdiki hedefim yeni bir motosiklet almak. Bunun için de platin müdür olmam lazım. Bu benim şimdilik ana hedefimdir. Buna ulaşmam için de kendime aylık hedefler koyuyorum. Aşağıdaki aylık hedefler listemi uygulayarak ana hedefime hızlıca yol alıyorum. Mesela geçen ay hedeflerime uydum ve bu bana yeni bir müdür ve fazladan ciro getirdi. Bu başarı motivasyonumu artırdı. Geriye sadece üç müdür çıkartma hedefim kalmış oldu.

Sizler de kendinize bunun gibi ulaşması çok zaman almayacak ana hedefler koyabilirsiniz. Mesela bu başlangıçta bir seviye olabilir. Hedefiniz %15 Üst Liderlik olsun ve ona göre aylık hedefleri uygulayın. %15 olduktan sonra müdürlük ve yeni bir telefon ya da bilgisayar hedefleyebilirsiniz. Çok istediğiniz bir şey hedefinizde olursa çok daha eğlenerek ve kararlı bir şekilde çalışırsınız. Asla ben çok zengin olacağım diye çok geniş bir hedef koymayın. Net bir şeye odaklanın ve çalışmalarınızı ona göre yapın.

Aylık Hedeflerim

  1. En az 5 yeni üye eklemek
  2. Yeni üyelere kampanyaları anlatmak (Başlangıç Paketi – Hoş Geldin Kampanyası – Teşvikler)
  3. Yeni üyelerin ilk siparişlerine yardım etmek ve kontrol etmek
  4. En az 5 kişiye ürün satışı yapmak
  5. Üyelerime kullandığım ürünler hakkında bilgi vermek
  6. Üyemin bir sorununda tüm işlerimi ertelemek ve öncelikle onun sorununu çözmek
  7. Sosyal medya sayfalarımda Farmasi ile ilgili özgün içerikler üretmek ve kendi ürün tanıtımlarımı paylaşmak
  8. Sosyal medyada sadece çok kazançlı ve üye çekebilecek paylaşımlar yapmak (Başlangıç setleri – Girişimciye özel hediyeler)
  9. Evime aylık en düşük kişisel 200 TL puanlık alışveriş yapmak
  10. Her ay düzenli olarak gıda takviyelerini kullanmak

Sizler de bu listeyi kendinize göre düzenleyerek çalışmalar yapabilirsiniz. Bu listede ne kadar çok maddeyi tamamlayabilirseniz o kadar hızlı yükselirsiniz. Aynı zamanda tecrübeniz artar, kazançla birlikte motivasyonunuz da artar.

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Direktör Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)