Farmasi Yüz Beyazlatıcı Sabun

Farmasi Yüz Beyazlatıcı Sabun

Dr. C. Tuna Yüz beyazlatıcı sabunla pürüzsüz ve lekesiz bir cilde kavuşabilirsiniz. İçeriğindeki yoğun E ve B3 Vitamini ile cildinizi derinlemesine temizler, aydınlatır, beyazlatır ve koruma sağlar. Ciltte ipeksi bir yumuşaklık bırakır. Yağ kalıntılarını ve ölü hücreleri temizler. Farmasi yüz beyazlatıcı sabun tüm cilt tipleri için uygundur.

Farmasi yüz beyazlatıcı sabundan sonra kremi kullanırsanız leke temizleme ve cilt beyazlatma işleminiz daha etkili olacaktır.

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu