Farmasi Yeni Üye Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır

  Farmasi Yeni Üye Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır

  Farmasi yeni üye ekleme işlemini Farmasi girişimcisi olduktan hemen sonra yapmaya başlayabilirsiniz. Yeni üye ekleme işlemi için iki yöntem vardır. Birincisi siteme giriş yaparak kendi paneliniz içinden üye yapmak. İkincisi ise sponsor link göndererek üye yapmak.

  Bunların farkı ise ilk yöntemde kişinin bütün bilgilerini siz alırsınız ve eklersiniz. İkinci yöntemde internetten elektronik posta, sosyal medya ve bunun gibi araçlarla size özel hazırlanmış linki yollayarak kişilerin kendi kayıt işlemini yapmasını sağlarsınız.

  Birinci Teknik – Panelden Danışman Ekleme

  Sisteme giriş yaptıktan sonra sol tarafta açılan menüden Yeni Üye Kayıt butonuna basıyoruz.

  Butona bastıktan sonra önümüze yukarıdaki görsel çıkacaktır. Buradaki alanı doldurduktan sonra en altta bulunan Kaydet butonuna basıyoruz ve yeni kayıt işlemini tamamlıyoruz.

  Yeni Üye Ekleme İşlemi Önemli Notlar

  • Sponsor Seçiniz yazan yerde kendi isminizi seçmelisiniz. Eğer alt üyenize üye kayıt yapacaksanız onların isimlerini de seçebilirsiniz.
  • E-Posta adresi  şart değildir ama eğer e-postası varsa mutlaka ekleyin. İleride şifre hatırlatma gibi işlemleri alt üyeniz e-posta hesabından yapacaktır. Müşteri hizmetlerini aramadan şifresini mail adresine alabilir.
  • Adres siparişlerin gönderilmesi gereken adres girerseniz ilk siparişte yeni adres eklemeye çalışarak zaman kaybetmezsiniz. Posta kodunu bilmiyorsanız 00000 ekleyebilirsiniz. Bazen posta kodu olmayan adresler sisteme eklenmiyor. Mutlaka posta kodu yerini doldurunuz.
  • Telefon bölümünü tekrar kontrol etmekte fayda vardır. Hatalı olduğu zaman düzeltmesini sadece müşteri hizmetleri yapmaktadır. Şifrenin hemen ulaşması için hatasız eklemeniz çok önemlidir.

  İkinci Teknik – Sponsor Linkle Danışman Ekleme

  Panelimizde bulunan “Kişisel Bilgilierm” menüsünün en altında bulunan Sponsor linkteki bize özel olan linki kopyalıyoruz.

  Bu linki yolladığımız kişi kayıt olduğu zaman direk sizin (link sahibinin) bir alt üyesi olarak eklenir.

  Farmasi yeni üye ekleme işlemi bu şekildedir. Eğer hiç üye olmamışsanız veya hesabınız askıya alınmış ve yeniden hesabınızı aktif etmek istiyorsanız bana Farmasi üyelik formundan ulaşabilirsiniz.

  Bilgi Almak ve Farmasi'ye Üye Olmak İçin Formu Doldurun


   06.06.2017
   22.737
   Ziyaretçi Yorumları (9)
   1. Başak kuru SAÇILDI dedi ki:

    Merhabalar ben telefondan üye oldum sponsor numaramı yanlış girmişim nasıl düzeltilir acaba

    1. Gül dedi ki:

     Yardımcı olan oldumu

    2. Aysenur dedi ki:

     Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz

   2. Eda nur kara dedi ki:

    Merhaba farmasiye yeni başladım 3 aydan fazla oluyor sayfamı inceliyordum ki prim yazan yere girdim 3 defa ayrı ücretler yattığı yazıyordu ve benim bundan hiç haberim yoktu benim üstümde söylemedi yatmış diye parayı nasıl alabilirim

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Eda Nur Hanım Merhaba. Menüden Banka bilgilerim bölümüne isminize açılmış olan bir hesap numarası veya iban ekleyerek ödemenizi alabilirsiniz. Ödemeler her ayın 20 sinde yapılmaktadır. Eğer banka bilgisi girmemişseniz paralar Farmasi bakiyenize eklenir. Bir sonraki siparişinizde ödeme ekranında bakiyeden kullan diye bir seçenek çıkacaktır. Orada içerideki paranızı kullanarak ödemenizi düşürebilirsiniz.

   3. Guler dedi ki:

    Ben üye kaydedecegime başka birine uyemi sponsor yapmışım bunu nasıl düzeltebilirim üye değil müşteri olmuş lütfen yardımcı olun

    1. Müşteri olan kişi sistemi açtığında hesabını girişimci üyeliğine dönüştürebilir.

   4. Gözde Yalçın dedi ki:

    Form aldım Üyemi ekledim fakat yarım saat içinde üyem benden gitti gerekçe olarak üye belki başka form doldurmuştur dediler üyeye ulaşmaya çalıştım beni engellemiş whatsap üzerinden yazdım 20 dak.önce başkasıyla anlaştım diye msj attı bu durum garip değil mi?

    1. Yeni üye olan bir kişi 6 saat içerisinde üst sponsorunu değiştirebiliyor Gözde Hanım.

   Farmasi'ye Üye Olmak İçin Tıklayın
   Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın