Farmasi Üyelik

Farmasi Üyelik

Farmasi üyelik işleminizi bu sayfada gerçekleştirebilir, Farmasi üyelik işlemi sonrasında Farmasi hesabınıza hemen giriş yapabilirsiniz.

Farmasi üyelik işleminizi tamamlamadan önce kafanızdaki tüm soru işaretlerini kaldıralım. Belki çoğunuz sadece bu işi ismen duydunuz ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Veya az çok tecrübeniz var ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. O zaman ben ve ekibim sizlere Farmasi üyelik ve kariyer gelişiminizde destek sağlamak isteriz.

Ben Farmasi Direktör’ü Samet Kadıoğlu. Farmasi Liderler Takımı‘nın lideriyim ve Farmasi’de dördüncü yılıma girmiş bulunmaktayım. Web sitemde yazdığım ve yayınladığım 300’e aşkın makalemle ekibimde olsun veya olmasın her Farmasi girişimcisini bilgilendirebilmek için yardımcı olmaya çalışıyorum. Günlük ortalama 3 Bin girişimci web sitemde gezmekte ve yazdığım yazılardan faydalanarak çalışmalarını geliştirmektedir. Sayısız teşekkür ve tebrik mesajı almam bu işte aldığım en büyük mükafatlardan birisidir.

Eğer siz de Farmasi’ye üye olmak istiyor ve sıfır sermaye ile işinizi kurarken bana daha yakın olarak çalışmak istiyorsanız aşağıdaki Farmasi üyelik formundan bana ulaşabilirsiniz. Ben veya liderlerim sizlere geri dönüş yapacak, iş hakkında detaylı bilgi verecek, sorularınızı yanıtlayacak ve Farmasi üyelik işleminizi tamamlayacaktır. Üyelikten sonra ekibime katılarak birlikte çalışmalar yapmaya başlayabileceğiz.

Farmasi kariyerimi incelemek için bu yazımı okuyabilirsiniz: Samet Kadıoğlu – Farmasi Kariyerim

Neden Farmasi Liderler Takımı?

 • Farmasi ve doğrudan satış işini doğru bir şekilde öğreneceksiniz.
 • Farmasi’ye yeni üyeler ekleyebilmek için en doğru yöntemleri öğreneceksiniz.
 • Öğrendiğiniz bilgileri uygulayarak iyi bir lider olmak için ilk adımlarınızı atmaya başlayacaksınız.
 • 7/24 ekibimizdeki liderlere ulaşabilecek ve destek alabileceksiniz.
 • Özel programımızla gelişiminiz takip edilecek ve kendini geliştiren üyelerimize ek destekler sağlanacaktır.
 • Prim kazancı elde edebilmeniz için seviye çalışmalarından faydalanabileceksiniz.
 • Ekip kampanyalarından sadece siz değil eklediğiniz üyeler de faydalanabilecek ve ciro artışları sağlanarak seviye almanız kolaylaşacaktır.
İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları (18)
 1. Fatma dedi ki:

  Neden insanlarım tc sini istiyorsunuz

  1. Farmasi Rehberi dedi ki:

   Sahte hesapların önüne geçilebilmesi için böyle bir yol uygulanıyor. Zaten sisteme başka TC girildiği zaman sistem onu algılıyor ve kullanıcı kaydını oluşturmuyor.

 2. Aycemal dedi ki:

  Selam, ben yurtdishindayim, ve benim tc numaram yok,peki ben nasil uye olucam, biri bana yardimci okabilirmi???

  1. Farmasi Rehberi dedi ki:

   Olamazsınız. Eğer bulunduğunuz ülkede Farmasi varsa oradan bir danışman bulmanız gerekmektedir.

 3. Ayşe dedi ki:

  Ben giriş yapamıyorum telefon numaramı güncellemek istiyorum ancak telefonuma gelen kodu girecek bir kutucuk çıkmıyor ekranımda

  1. Farmasi Rehberi dedi ki:

   Aşağıda bulunan küçük onay kutucuğuna tıkladığınızda açılacaktır.

 4. Pembe dedi ki:

  Çok bi bilgi sahibi değilim yeni üye olucam

  1. Serhat dedi ki:

   Samet bey üye bulmakta nasıl bir yol izliyorsunuz sadece buradan mı üye eklemesi yapıyorsunuz.

   Pembe hanım üyelik işleminiz gerçekleşti mi?

   1. Samet Kadıoğlu (Direktör) dedi ki:

    Web sitesi ile bulmak benim için daha kolay ve etkili. Çünkü siteye Farmasi ile ilgili bilgi aramaya gelen, kafasındaki son soru işaretlerini kaldırmaya çalışan kişiler gelmektedir. Bende üyelik işlemlerine yardımcı oluyorum ve ekibimize yeni üyemiz katılmış oluyor. Bunun dışında dışarıdan yada çevredekileri üye yapmak için sistemi çok iyi anlatmanız gerekmektedir. Çünkü bu işi çoğu insan satış yaparak para kazanmak olarak görmektedir. Genelde sende Farmasi üyesi ol dediğinizde alacağınız cevabın çoğunluğu ben satış yapamam olur. O yüzden ilk başta Farmasi ürünlerin diğer ürünlerden farkını, üye olup kendi siparişlerini vererek nasıl kazanç elde edeceklerini, sonrasında satış ve kariyeri anlatmanızı öneririm. Bu şekilde insanlar kendi kafasında kurduğu Farmasi’yi değil gerçek Farmasi’yi görmüş olacaktır.

    1. Serhat dedi ki:

     İlginize Teşekkürler Samet bey

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Direktör Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)