Farmasi Üyelik İşlemi – Sende Ekibime Katıl

Farmasi‘ye üye olmak için öncelikle Farmasi üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Üyelik formunu doldurduktan sonra cep telefonunuza giriş bilgileriniz SMS olarak gelecektir. Gelen bilgilerinizle Farmasi resmi web sitesinden hesabınıza giriş yapabilir, sipariş verebilir ve yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Üye olduktan sonra ürün alma, satış yapma, ekip kurma veya kota doldurma gibi hiçbir zorunluluğunuz yoktur.

Farmasi ile ilgili sorularınızı varsa üyelik öncesinde bu yazımı incelemenizi öneririm: Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik formunu alabilmek için iletişim bilgilerinizi yazınız:

İki şekilde üyelik mevcuttur. Birincisi bilgi alarak üye olmak, ikincisi ise doğrudan Farmasi üyelik formunu doldurarak üye olmak. Bilgi alarak üye olmak için aşağıdaki ve yandaki formdan bize ulaşabilir ve kayıt işleminizi tamamlamak için üyelik formunuzu alabilirsiniz.

Farmasi üyelik formunu doldurarak üye olmak isterseniz https://www.farmasiint.com/girisimci-ol bu linke tıklayabilirsiniz. Açılan sayfanın altında bulunan Sponsor Kod bölümüne 0223370 yazarsanız üst sponsorunuz ben olurum ve siz de ekibime katılmış olursunuz. Eğer o bölümü boş bırakırsanız Farmasi size rastgele bir üst sponsor atayacaktır. Herhangi bir sorun veya destek durumunda size üst sponsorunuz yardımcı olacaktır. Bu yüzden doğru üst sponsor seçimi size her zaman avantaj sağlayacaktır.

Üyeliğinizi avantajlı bir hale getirebilmek için önemli bazı kampanyaları kaçırmamanızı öneririz. Bu kampanyalar hoş geldin kampanyası, başlangıç setleri ve teşvik hediyeleridir. Bu kampanyalarla ilgili detayları da bu yazılarımda inceleyebilirsiniz:

Farmasi Hoş Geldin Kampanyası: https://kendiisin.com/farmasi-hos-geldin-kampanyasi-nedir-nasil-faydalanbilirsiniz.html

Farmasi Başlangıç Setleri: https://sametkadioglu.com.tr/farmasi-yeni-kayit-baslangic-paketi-farmasi-hosgeldin-paketi.html

Farmasi Ürün Siparişi Verme

Sadece Başlangıç Seti Alma

Farmasi İle Kazanç Sağlamak

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu