Farmasi Üyelik İşlemi – Sende Ekibime Katıl

  Farmasi Üyelik İşlemi – Sende Ekibime Katıl

  Farmasi‘ye üye olmak için öncelikle Farmasi üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra cep telefonunuza giriş bilgileriniz SMS olarak gelecektir. Gelen bilgilerinizle Farmasi resmi web sitesinden hesabınıza giriş yapabilir, sipariş verebilir ve yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Üye olduktan sonra ürün alma, satış yapma, ekip kurma veya kota doldurma gibi hiçbir zorunluluğunuz yoktur.

  Farmasi ile ilgili sorularınızı varsa üyelik öncesinde bu yazımı incelemenizi öneririm: Sıkça Sorulan Sorular

  Üyelik formunu alabilmek için iletişim bilgilerinizi yazınız:

  Bilgi Almak ve Farmasi’ye Üye Olmak İçin Formu Doldurun


   İki şekilde üyelik mevcuttur. Birincisi bilgi alarak üye olmak, ikincisi ise doğrudan Farmasi kayıt formunu doldurarak üye olmak. Bilgi alarak üye olmak için aşağıdaki ve yandaki formdan bize ulaşabilir ve kayıt işleminizi tamamlamak için üyelik formunuzu alabilirsiniz.

   Farmasi üyelik formunu doldurarak üye olmak isterseniz https://www.farmasiint.com/girisimci-ol bu linke tıklayabilirsiniz. Açılan sayfanın altında bulunan Sponsor Kod bölümüne 0223370 yazarsanız üst sponsorunuz ben olurum ve siz de ekibime katılmış olursunuz. Eğer o bölümü boş bırakırsanız Farmasi size rastgele bir üst sponsor atayacaktır. Herhangi bir sorun veya destek durumunda size üst sponsorunuz yardımcı olacaktır. Bu yüzden doğru üst sponsor seçimi size her zaman avantaj sağlayacaktır.

   Üyeliğinizi avantajlı bir hale getirebilmek için önemli bazı kampanyaları kaçırmamanızı öneririz. Bu kampanyalar hoş geldin kampanyası, başlangıç setleri ve teşvik hediyeleridir. Bu kampanyalarla ilgili detayları da bu yazılarımda inceleyebilirsiniz:

   Farmasi Hoş Geldin Kampanyası: https://kendiisin.com/farmasi-hos-geldin-kampanyasi-nedir-nasil-faydalanbilirsiniz.html

   Farmasi Başlangıç Setleri: https://sametkadioglu.com.tr/farmasi-yeni-kayit-baslangic-paketi-farmasi-hosgeldin-paketi.html

   Farmasi Ürün Siparişi Verme

   Sadece Başlangıç Seti Alma

   Farmasi İle Kazanç Sağlamak

   Bilgi Almak ve Farmasi'ye Üye Olmak İçin Formu Doldurun


    18.07.2020
    851
    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi'ye Üye Olmak İçin Tıklayın
    Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın