Farmasi Üyelik İşlemi – Sende Ekibime Katıl

Farmasi Üyelik İşlemi – Sende Ekibime Katıl

Farmasi‘ye üye olmak için öncelikle Farmasi üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra cep telefonunuza giriş bilgileriniz SMS olarak gelecektir. Gelen bilgilerinizle Farmasi resmi web sitesinden hesabınıza giriş yapabilir, sipariş verebilir ve yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Üye olduktan sonra ürün alma, satış yapma, ekip kurma veya kota doldurma gibi hiçbir zorunluluğunuz yoktur.

Farmasi ile ilgili sorularınızı varsa üyelik öncesinde bu yazımı incelemenizi öneririm: Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik formunu alabilmek için iletişim bilgilerinizi yazınız:


  Farmasi Üyelik Formu


  İki şekilde üyelik mevcuttur. Birincisi bilgi alarak üye olmak, ikincisi ise doğrudan Farmasi kayıt formunu doldurarak üye olmak. Bilgi alarak üye olmak için aşağıdaki ve yandaki formdan bize ulaşabilir ve kayıt işleminizi tamamlamak için üyelik formunuzu alabilirsiniz.

  Farmasi üyelik formunu doldurarak üye olmak isterseniz https://www.farmasiint.com/girisimci-ol bu linke tıklayabilirsiniz. Açılan sayfanın altında bulunan Sponsor Kod bölümüne 0223370 yazarsanız üst sponsorunuz ben olurum ve siz de ekibime katılmış olursunuz. Eğer o bölümü boş bırakırsanız Farmasi size rastgele bir üst sponsor atayacaktır. Herhangi bir sorun veya destek durumunda size üst sponsorunuz yardımcı olacaktır. Bu yüzden doğru üst sponsor seçimi size her zaman avantaj sağlayacaktır.

  Üyeliğinizi avantajlı bir hale getirebilmek için önemli bazı kampanyaları kaçırmamanızı öneririz. Bu kampanyalar hoş geldin kampanyası, başlangıç setleri ve teşvik hediyeleridir. Bu kampanyalarla ilgili detayları da bu yazılarımda inceleyebilirsiniz:

  Farmasi Hoş Geldin Kampanyası: https://kendiisin.com/farmasi-hos-geldin-kampanyasi-nedir-nasil-faydalanbilirsiniz.html

  Farmasi Başlangıç Setleri: https://sametkadioglu.com.tr/farmasi-yeni-kayit-baslangic-paketi-farmasi-hosgeldin-paketi.html

  Farmasi Ürün Siparişi Verme

  Sadece Başlangıç Seti Alma

  Farmasi İle Kazanç Sağlamak

  Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
  [Toplam: 3 Ortalama: 5]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu Sende Yıldırım Ekibe Katıl
  İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibimize katılabilirsiniz. Farmasi Yıldırım Ekip yüzlerce müdürü binlerce üyesi ile seni beklemektedir. Detaylı bilgi almak için sadece formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir