Farmasi Uyelik – Farmasi Hakkında Her Şey

  Anasayfa » Farmasi Uyelik – Farmasi Hakkında Her Şey
  Farmasi Üyelik

  Bu yazımızda sizlere Farmasi uyelik ile ilgili tüm merak edilenleri madde madde sıralayacağız. Eğer sorunuz varsa ve bu yazı içerisinde cevabı yoksa aşağıdaki yorum kısmından sorunuzu yazabilir ve cevabınızı alabilirsiniz.

  Farmasi’ye Üye Olmak Ücertsiz Midir?

  Farmasi uyelik işlemi tamamen ücretsiz gerçekleştirilir. Üyelik sonrasındaki siparişinize de ek olarak para yansıtılmaz.

  Farmasi’ye Nasıl Üye Olunur?

  Üye olmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizi tamamlamak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Size en kısa zamanda ulaşılacak ve bilgi verildikten sonra özel üyelik linkiniz gönderilecektir.


   Farmasi Üyelik Formu


   Farmasi’de Zorunluluk Var Mı?

   Üye olduktan sonra alışveriş yapma, satış yapma veya ürün alma gibi bir zorunlulukta yoktur. Üye olan kişi dilediği gibi indirimlerden ve kampanyalardan faydalanabilir. Sadece müşteri olmak veya kariyer yaparak kazanç sağlamak üyenin tercihidir.

   Hesap Nasıl Kapanır/Kapatılır?

   2 ay boyunca hiç sipariş vermeyen yeni üyelerin hesabı otomatik olarak kapatılır. Eğer sipariş vermişse, hesabın kapanma süresi alışveriş tarihinden 6 sonrasına kadar uzar. Bu ara içerisinde hiç sipariş vermeyen üyelerin hesapları otomatik olarak kapanır. Kısacası her verilen sipariş hesabın otomatik kapanmasını 6 ay ileriye atar. Erken hesap kapatma için Farmasi’nin bilgi destek hattını kullanabilirsiniz.

   Satıştan Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

   Farmasi kataloğu Farmasi ve Dr.C.Tuna bölümü olmak üzere ikiye ayrılır. Farmasi bölümünde aldığınız ürünleri %30 kâr ile, Dr.C.Tuna bölümünden aldığınız ürünleri ise %40 kâr ile satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

   Farmasi Bakiye Nedir?

   Farmasi uyelik işleminizi tamamladıktan sonra sisteminize giriş sağladığınızda Farmasi bakiyeniz görünür. Farmasi bakiye; Farmasi’den kazandığınız primlerin ve para iadelerinizin yattığı yerdir. 70 TL üzeri olan bakiye üyenin banka hesabına gönderilir. Hesap numarası girilmemişse veya 70 TL altındaki para Farmasi bakiye hesabında kalır, üye onu alışverişlerinde kullanabilir.

   Ekip Kurarak Ne Kadar Para Kazanılır?

   Farmasi kazanç planına göre Ekip Puanı 500 TL’yi geçen üyeler %3 seviyesine ulaşır ve ekibinden ve kendi kişisel puanından %3 prim kazancı sağlar. %3’ten başlayan kariyer planı %7, %11, %15, %18 ve %21 olarak devam eder. %21 seviyesindeki bir üyenin ünvanı Müdür‘dür. Yüksek düzeyde son kariyer ünvanı Sultan Direktör‘dür. Ekip kurarak yükselen kişiler aylık 10 TL kazançtan 300 Bin TL kazanca kadar aylık prim geliri elde edebilir. Kısacası ekip kurarak kazanılacak paranın bir limiti yoktur. Bu konuda Farmasi Prim Hesaplama yazımızı okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Farmasi’de Ekip Nasıl Kurulur?

   Farmasi uyelik işleminizi tamamladıktan sonra çevrenizdeki kişileri hemen alt üyeniz olarak ekleyebilirsiniz. Altınıza eklediğiniz ve onlarında ekledikleri yeni üyelerin hepsi sizin ekibiniz olur ve hepsinden para kazanabilirsiniz. Üyenin ve ekledikleri üyelerin ay sonuna kadar yaptıkları alışveriş prim kazancına etki eder.

   Sipariş Edilen Ürünler Ne Zaman Gelir?

   Farmasi hesabınızdan oluşturduğunuz sipariş 14:00’dan önce ise aynı gün, 14:00’ı geçmişse ertesi gün kargoya verilir. Kargo İstanbul’daki fabrikadan gönderilir. Sipariş veren kişinin konumuna göre 1-3 iş günü arasında kargo teslim edilir. Üyeler kargo takibini siparişlerim bölümünden anlık yapabilirler.

   Üyelere Özel Kampanyalar Nelerdir?

   Yeni üyelere özel hoş geldin kampanyası ve başlangıç seti fırsatı bulunmaktadır. Bunların dışında her ay güncel olarak tüm üyelere teşvik hediyeleri verilmektedir. Kişisel 300 TL veya 600 TL alışveriş yapan üyeler bulunduğu aya özel hazırlanan teşvik hediyelerinden faydalanabilir. Bu kampanyalardan faydalanarak üyeler kazançlarını artırabilirler.

   Farmasi Üyelik Formu Sende Yıldırım Ekibe Katıl
   İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibimize katılabilirsiniz. Farmasi Yıldırım Ekip yüzlerce müdürü binlerce üyesi ile seni beklemektedir. Detaylı bilgi almak için sadece formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir