Farmasi Üst Sponsor Nedir? Ne Değildir?

  Farmasi Üst Sponsor Nedir? Ne Değildir?

  Farmasi üst sponsor sizi Farmasi’ye üye yapan veya iş modeli sistemine uygun olarak üstünüze şirket tarafından atanan kişidir. Üyeliğinizi resmi web sitesinden yaptığınızda sistemde üst sponsorunuz ROOT olarak görünür. Sonrasında Farmasi size bir üst sponsor atar. Üst sponsoru olmayan üye yoktur. Yani; benim üstümde hiç kimse olmasın, ben doğrudan şirkete bağlı kalmak istiyorum diye düşünen üyeler varsa bu düşünceyi hemen aklından çıkartabilirler 🙂

  Genelde Farmasi üst sponsor denildiğinde akla hiç çalışmadan altındaki kişilerden para kazanan insanlar gelmektedir 🙂 Bu düşünce yanlış bir düşüncedir. Çünkü; sistemde para kazanmak için bir çok algoritma vardır ve sistem; her yeni üyeyi en üst seviyeye çıkabilecek şekilde inşaa edilmiştir. Yani yeni üyeler, 7 sene önce Farmasi’ye üye olan bir üst sponsoru iyi bir çalışmayla 1 ayda bile seviye olarak geçebilir, onun kazancından fazla kazanç elde edebilir. Kısacası üst sponsorunuzu sizden önce Farmasi’ye üye olan bir girişimci olarak düşünebilirsiniz.

  Farmasi Üst Sponsor Görevleri

  Üst sponsorun görevi altındaki kişileri bilgilendirmek ve kampanyalardan haberdar etmektir. Onun dışında katalog göndermek, hediye göndermek, çekiliş yapmak, Farmasi kampanyaları haricinde kampanyalar yapmak veya üye vermek gibi hiçbir sorumluluğu veya görevi yoktur. Bu tür çalışmalar yapan üst sponsorlar kendi iradeleri ile ve maddi gücüne bağlı olarak çalışmalar yapmaktadırlar. Şirket tarafından bu çalışmalara bir kısıtlama konulmamıştır fakat; bu tür çalışmalar sponsorlar arasında haksız rekabet ortamı doğurmakta, bu işlere bütçe ayıramayan üst sponsorları zor duruma düşürmekte ve üyelerinin başka guruplara geçmesine neden olmaktadır.

  Üst Sponsordan Beklentiniz Ne Olmalı?

  Eğer Farmasi’de kariyer yapma ve para kazanma gibi bir niyetiniz varsa üst sponsorunuzdan bir şey beklemenize gerek yoktur. Çünkü; çoğu üst seviye kariyerdeki kişiler, herkes gibi sıfırdan başlamış ve kendi çalışmalarının başarıları olarak bu kariyerlere ulaşmış kişilerdir. Bu iş, kişisel gelişim işidir. Eğer siz kendi üyenizi bulamaz, eklediğiniz üyeyi elinizde tutamazsanız, size bin üye de verilse kazancınız uzun soluklu olmaz ve sonunda başladığınız noktaya dönersiniz. Bu yüzden ilk önce kendinize güvenmeli, kendinizi geliştirmeli ve istikrarlı bir şekilde çalışmalısınız. Bunun dışında üst sponsordan gelecek yardım sizlere dondurma üstüne sos gibi olacaktır.

  Bilgi Almak ve Farmasi'ye Üye Olmak İçin Formu Doldurun


   22.11.2020
   322
   Ziyaretçi Yorumları

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   Farmasi'ye Üye Olmak İçin Tıklayın
   Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın