Farmasi Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Farmasi Sıkça Sorulan Sorular

Farmasi ile ilgili çok sorulan soruları sizler için bir araya getirdik. Farmasi üyesi olmadan önce bu sayfayı inceleyip aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Üyelik Ücretli Midir?
Farmasi'ye üyelik ücreti 5 TL'dir. Bu ücret bir sefer ödenir ve ilk siparişinizde faturanıza yansıtılır.
Kayıt Olmak İçin Ne Gereklidir?
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir.
Aylık Sipariş Zorunluluğum Var Mı?
Farmasi'de herhangi bir sipariş girme zorunluluğu yoktur. Sadece lider olduğunuz zaman ve prim almaya hak kazandığınızda, o primi almak isterseniz 140 TL puanlık aktiflik şartı vardır. Örnek: 500 TL prim hak kazandığınız zaman 140 TL kendi hesabınızdan alışveriş yapmalısınız.
Hiç Sipariş Girmezsem Ne Olur?
Hesaplar hiç sipariş vermemiş yeni üyeler için 45 gün, önceden sipariş vermiş eski üyeler için 6 ay süre açık kalır. Mesela üye 6 ay hiç sipariş vermez ise hesap askıya alınır. Daha sonra başka bir Farmasi sponsoru ile hesabını tekrar aktif edebilir.
TL Puan Nedir?
TL puan primlerin hesaplanmasında kullanılan puan türüdür. Ürünlerin yanlarında yazan Prim değerli ve Prim değersiz yazıları bunla alakalıdır. Mesela 20 TL ye alınan bir krem prim değerli iken, aynı ürünün ikincisi 5 TL ye geliyor ise ikinci ürün prim değersizdir. Yani burada 25 TL bir alışveriş olmuş ve 20 TL puan kazanılmıştır.
Farmasi'nin Kâr Oranı Nedir?
Farmasi'nin kâr oranı Doktor Cevdet Tuna ürünlerinde %40, diğer ürünlerde ortalama %30'dur.
Ne Zaman Yeni Üye Ekleyebilirim?
Kayıt olduğunuz andan itibaren hesabınızın Alt Ekip bölümünden hemen yeni üye ekleyebilir ve kendi takımınızı kurabilirsiniz.
Kargo Ücreti Ne Kadar?
Anlaşmalı kargo şirketi Aras Kargo ile kargo ücreti ortalama 6TL ile 10 TL arası değişmektedir. 110 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavadır. Kargo parası ödediğiniz zaman Farmasi size bir adet hediye ürün gönderir.
Sipariş Ne Kadar Sürede Elime Ulaşır?
Saat 14.00'a kadar verdiğiniz sipariş gün içinde kargoya teslim edilir ve mesafeye göre 1 yada 2 gün içerisinde sizlere ulaşır.
Farmasi Hayvanlar Üzerinde Test Yapıyor Mu?
Farmasi ürünleri hayvanlar üzerinde kesinlikle deney yapmaz, ürünlerinde hayvansal içerik kullanmaz. Bu altın kuraldan hiç şaşmaz.
Farmasi Ürünlerinin Satışı Yasal Mıdır?
Farmasi ürünlerinin satışı tamamen yasaldır. Size yollanan ürünler adınızı ve TC numaranıza özel fatura kesilerek yollanır.


    Farmasi Üyelik Formu


    Farmasi Üyelik Formu Sende Yıldırım Ekibe Katıl
    İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibimize katılabilirsiniz. Farmasi Yıldırım Ekip yüzlerce müdürü binlerce üyesi ile seni beklemektedir. Detaylı bilgi almak için sadece formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir