Farmasi Sarımsaklı Şampuan İncelemesi

Farmasi Sarımsaklı Şampuan İncelemesi

Farmasi sarımsaklı şampuan koparak dökülmeye eğilimli zayıf saçlar için üretilmiştir. Şampuan içeriğinde sarımsak ve Capixyl vardır. Bu ikili saç derisini besler ve saçları güçlendirir. Dökülme yavaşlar ve saçlar güçlenir.

Farmasi sarımsaklı şampuan 500 ml ve 250 ml olmak üzere iki boy olarak üretilmiştir. Kişisel olarak en çok sattığım ürünlerin başındadır. İlk kez kullanacak olan kişilerin en büyük korkusu sarımsağın kokusudur. Özel içeriği ile kesinlikle saçlarınız sarımsak kokmaz. Düzenli kullanmaya başladığınız da ise saçınızın güçlenmesini kendiniz görebilirsiniz.

İlk kullanımda bazı arkadaşların saçlarında sertleşme olmuştur. Bu durum ikinci yada üçüncü yıkamada düzmektedir. Eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız saçınız kısa sürede Farmasi sarımsaklı şampuana alışacaktır.

Saçlarınızın formunu daha hızlı bir şekilde iyileştirmek isterseniz Farmasi’nin diğer sarımsak serisi ürünlerinden kullanabilirsiniz. Mesela saçınızı yıkamadan önce Farmasi sarımsak yağını kullanabilir, yıkamadan sonra da Farmasi sarımsaklı saç maskesini uygulayabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini daha uygun fiyatlara satın almak isterseniz üyelik için aşağıdaki formdan veya Whatsapp butonundan bana ulaşabilirsiniz. İster sadece kişisel alışverişiniz için, isterseniz de satış yaparak kazanç sağlamak için üye olabilirsiniz. Farmasi’de herhangi bir kota, zorunluluk ve bu tür uygulamalar yoktur.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]
İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları (1)
Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)