Farmasi Omega 3 Nedir? Faydaları Nelerdir

  Farmasi Omega 3 Nedir? Faydaları Nelerdir

  Farmasi Omega 3 balık yağı takviyesi ile vücudun üretemediği omega 3 yağ asidini dışarıdan doğru alabilirsiniz. Omega 3; koyu yapraklı sebzeler, ceviz ve en çokta soğuk deniz balıklarından elde edilmektedir. Ne kadar çok balık tüketilse de kaliteli Omega 3 alımı çok düşük olabilir. Bunun sebebi ise balıkların avlandığı bölgenin kirliliği ve kalitesizliğidir. En yüksek değerde Omega 3 yağ asidi, insan eli değmemiş, kirletilmemiş soğuk denizlerde yaşayan uskumru, orkinos, sardalya ve somonlarda bulunur.

  Farmasi Omega 3 Faydaları

  • Öncelikle beyin gelişimine büyük destek sağlayan bir takviyedir. Beyni güçlendirir, Alzheimer hastalığı riskini azaltır.
  • Beyin kadar gözlere de çok faydalı bir takviyedir. Sarı nokta ve göz kuruluğu göz hastalığı risklerini azaltır.
  • Hamilelikte anne karnındaki bebeğin gelişimine olumlu etki sağlar. Bebeğin beyin ve göz gelişimine yardımcı olur.
  • Kalp ve damar hastalıkları riskini azaltır. Kolesterolü düşürür. Damarları rahatlatır.
  • Hücrelerin yenilenme hızını artırır, bağışıklığı güçlendirir. Böylelikle hastalıklara yakalanma olasılığını azaltır. Yakalanılan hastalığın iyileşme süresini azaltır. Hastalığı hafif atlatmaya yardımcı olur.
  • Düzenli Farmasi Omega 3 kullanımı hücreleri güçlendirdiği için kanser riskini de azaltır.
  • Kalsiyumun kemiklerde birleşmesini sağladığı için kas ve iskelet sisteminin gelişmese ve korunmasına yardımcı olur. Eklem iltihaplarını azaltır.
  • En çok bilinen yanlışa bir cevap getirelim. Farmasi Omega 3 kilo aldırmaz! Düzenli kullanımda iştahı dengeler. Kullanıcı düzenli yemek alışkanlığı edinir ve sağlıklı kiloda dengede kalmasını sağlar.

  Farmasi Balık Yağı Kapsülü

  Farmasi Omega 3

  Farmasi balık yağı takviyesi 60 kapsülden oluşmaktadır. Günde iki defa, birer kapsül olarak kullanılması vücudun Omega 3 ihtiyacını karşılamaya yetecektir. Jelatini özeldir ve kaliteli balık jelatininden üretilmiştir. Formül antioksidan ile güçlendirilerek bağışıklık sistemine ek destek sunulmuştur. Ürünü 11 yaş ve üstü herkes kullanabilir.

  Farmasi Çocuklar İçin Balık Yağı Şurubu

  Farmasi Çocuklar İçin Balık Yağı

  Farmasi Çocuklar için balık yağı şurubu çocukların hap ve benzeri şeyleri yutmayı sevmemesinden ötürü şurup formunda hazırlanmıştır. Ayrıca içerisindeki portakal aroması ile çocuklar için severek içtikleri bir takviye olmuştur. 4 ve 10 yaş arası çocukların kullanımına uygundur.

  Farmasi Omega 3 ve diğer tüm ürünleri %30 veya %40 indirimle almak için Farmasi üyelik formunu doldurabilir ve Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda yetkili arkadaşlarımız kısa sürede size ulaşacak ve bilgi verecektir. Uygun gördüğünüzde üyelik işleminiz tamamlanacak ve istediğiniz an Farmasi ürünlerini indirimli bir şekilde alabileceksiniz.

  Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
  [Toplam: 1 Ortalama: 5]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu Sende Yıldırım Ekibe Katıl
  İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibimize katılabilirsiniz. Farmasi Yıldırım Ekip yüzlerce müdürü binlerce üyesi ile seni beklemektedir. Detaylı bilgi almak için sadece formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir