Farmasi Katalog

18.10.2019
2.091
Farmasi Katalog

Farmasi katalog her ay Farmasi tarafından güncellenmektedir. Her ay yeni fırsatlar ve kampanyaların yanı sıra yeni indirimler eklenmektedir. Bir sonraki aya geçildiğinde eski katalog iptal olur ve yeni katalog fiyatları üzerinden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Farmasi ürünlerinin geliş fiyatını katalog üzerinden hesaplayabilirsiniz. katalog 2 bölümden oluşur. Birinci bölüm Farmasi, ikinci bölüm ise Dr. C. Tuna‘dır. İki bölümde kazanç farklıdır. Farmasi bölümünden ürünlerin geliş fiyatından %30 kazanç sağlarken Dr. C. Tuna bölümünden ürün geliş fiyatından %40 kazanç sağlarsınız.

Ürün geliş fiyatını bulmak için;

Farmasi bölümündeki bir ürünü 1,3’e, Dr. C. Tuna bölümündeki bir ürünü ise 1,4 e bölebilirsiniz.

Mesela Farmasi bölümünde geliş fiyatı 100 TL olan bir ürün 100/1,3= 76,92 TL, Dr. C. Tuna bölümünde geliş fiyatı 100 TL olan bir ürün 100/1,4= 71,42 TL olarak hesaplanır.


Farmasi Üyelik Formu


Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Buket Atlayıcı dedi ki:

    Güzel

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu