Farmasi Katalog

Farmasi Katalog

Farmasi katalog her ay Farmasi tarafından güncellenmektedir. Her ay yeni fırsatlar ve kampanyaların yanı sıra yeni indirimler eklenmektedir. Bir sonraki aya geçildiğinde eski katalog iptal olur ve yeni katalog fiyatları üzerinden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Farmasi ürünlerinin geliş fiyatını Farmasi katalog üzerinden hesaplayabilirsiniz. Farmasi katalog 2 bölümden oluşur. Birinci bölüm Farmasi, ikinci bölüm ise Dr. C. Tuna‘dır. İki bölümde kazanç farklıdır. Farmasi bölümünden ürünlerin geliş fiyatından %30 kazanç sağlarken Dr. C. Tuna bölümünden ürün geliş fiyatından %40 kazanç sağlarsınız.

Ürün geliş fiyatını bulmak için;

Farmasi bölümündeki bir ürünü 1,3’e, Dr. C. Tuna bölümündeki bir ürünü ise 1,4 e bölebilirsiniz.

Mesela Farmasi bölümünde geliş fiyatı 100 TL olan bir ürün 100/1,3= 76,92 TL, Dr. C. Tuna bölümünde geliş fiyatı 100 TL olan bir ürün 100/1,4= 71,42 TL olarak hesaplanır.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Paylaş
İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Buket Atlayıcı dedi ki:

    Güzel

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)