Para Kazanma – Farmasi ile Para Kazanma

17.08.2017
Para Kazanma – Farmasi ile Para Kazanma

Farmasi ile para kazanmak için önce Farmasi’yi, sonra da nasıl para kazanacağınızı bilmeniz gerekir. Farmasi Enternasyonel ülkemizde doğrudan satış yoluyla ticaretini yapmakta ve kalitesi ile hızla büyümeye devam etmektedir. Peki Farmasi ile nasıl ve ne kadar para kazanabiliriz? Bu yazımızda bunlara detaylı bir şekilde yer vereceğiz.


  Farmasi Üyelik Formu


  Öncelikle kaliteli ürünlerin bize nasıl ucuz geldiğini öğrenelim

  Klasik ticarette ürünü üreten fabrika ürünlerini distribütörlere ulaştırır, onlarda depolar. Daha sonra distribütörler mağazalar ile anlaşarak ürünlerin dağıtımını yapar. Bu aşamada herkes kendi kâr oranını koyar ve fiyat müşteriye ulaşana kadar devamlı artar. Bunu aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

  Doğrudan satışta böyle bir çalışma ağı yoktur. Siz siparişinizi direk fabrikaya verirsiniz ve fabrika size ürünlerini ulaştırır. Böylelikle fabrika size distribütöre verdiği fiyattan ürününü verir ve sizler de onu müşterilerinize uygun fiyattan satabilirsiniz. Bu akışı da aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

  Doğrudan Satış

  Satış Yaparak Para Kazanma

  Doğrudan satış yaparak para kazanmak için öncelikle bulunduğunuz ayın kataloğuna göre sipariş toplarsınız ve sattığınız üründen kâr elde edersiniz. Bu kar oranları Dr. C. Tuna ürünlerinde %40, diğer ürünlerde %30 kazanç sağlarsınız. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ürünlerin geliş fiyatı üzerinden %30  veya %40 kâr’dır.

  Bunu 2 Örnekle Açıklayalım

  Scandal Parfüm katalog fiyatı 59,95 TL

  Geliş Fiyatı 46,11 TL‘dır. Yüzde 30‘unu alıyoruz, yani; 46,11 TL / 100 x 30 = Net Kâr = 13,83 TL. Sağlaması: 46,11 + 13,83 = 59,95 TL.

  Dr. C. Tuna Isıtıcı Jel katalog fiyatı 39,75 TL

  Geliş Fiyatı 28,39 TL‘dır. Yüzde 40‘ını alıyoruz, yani; 28,39 TL / 100 x 40 = Net Kâr = 11,35 TL. Sağlaması: 28,40 + 11,35= 39,75 TL.

  Başka Nasıl Kazanç Artırılır?

  Hediyeleri ve Fırsatları Takip Ederek Para Kazanma

  Katalog ve aylık fırsatları takip ederek kazancı artırabilirsiniz. Mesela her ay yapılan 350-500-600 TL puanlık teşvik hediyelerini almak sizin kâr oranınızı artıracaktır. Örnek olarak bu ay 350 TL Puan siparişinizde Glomorous kadın parfümü hediye. Satış fiyatı 59,95 TL’dir. Bu ürünü sattığınızda tamamı size kâr olarak gelmektedir. Ayrıca katalogda 75 TL, 150 TL siparişlerinizde danışmanlarınıza özel indirimli hediyelerde sizlere açılacaktır. Bunları uygun fiyattan alıp normal oranından daha kârlı bir fiyata satabilirsiniz. Ayrıca 100 TL sipariş üzerine açılan Farmasi Nar Paketi‘ni satın alarak içlerinde çıkan rastgele 8 ürünlerden ek gelir sağlayabiliriz.

  Sonraki Ay Kataloğu İle Kıyas Yaparak

  İki katalog kıyaslayarak bir liste çıkartabilirsiniz. Mesela bu ay Dr. C. Tuna Sarımsaklı Şampuan 22,25 TL ve sonraki ay aynı şampuan 26,50 TL olduğunu görüyoruz. Eğer bu ürünü çok satabiliyorsak ve bu aydan ürünü stoklu bir şekilde çekebiliyorsak sonraki ay için kazancımızı artırma şansını elde etmiş oluruz.

  Ayrıca toplu alımlarda ne kadar kazanç sağlayacağınızı görmek için Perakende Satış Kazançları makalemizi okumanızı öneririz.

  Yeni Danışmanlar Ekleyerek Para Kazanma

  Bu yöntem kazanç sisteminin zirvesine çıkacağınız bir sistemdir. Bu yöntemle kazanacağınız paranın sınırı yoktur. Yeni üyeler ekleyerek bir grup kurarsınız ve grubunuzdaki kişilerin satışına göre aylık prim kazanırsınız. Bu sistem için detaylı bilgiliyi Farmasi’de 1 Ayda Müdür Olma adlı makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

  Katalog Fiyatı ile Satış Yapmak ve Kazanç Sağlamak

  Farmasi’ye yeni üye olup sipariş verdiği ay içerisinde ürünlerin geliş fiyatına göre 650 TL‘lik alışveriş yapan bir kişi katalog fiyatına göre ortalama 275 TL net kazanç sağlar. Yeni başladığı ve 180 TL’yi geçtiği için aşağıdaki görseldeki hoşgeldiniz kampanyasının ilk ay hediyesi olan Farmasi CC Krem ve Farmasi Zen Maskara hediyelerini’de kazanır. Bu hediyelerin satış fiyatları 45 TL + 15 TL toplamda 60 TL‘dir. 650 TL’lik teşvik hediyesi olarakta Age Reversist seti alırsak 280 TL, Hoşgeldiniz paketini de alırsanız satıştan ek 80 TL Kazanç elde edersiniz. Yani ilk ayda 650 TL‘lik sipariş çektiğinizde ürünlerinizi hediyelerle birlikte 1.345 TL‘ye satarsınız ve 275+60+280+80 toplamda 695 TL net kazanç elde edersiniz. Ayrıca 500 TL puanı geçtiğiniz için kariyer basamağının ilk adımı olan %3 seviyesine gelir ve 15 TL prim kazancı elde edersiniz. Bu kazançları çeşitli fırsatlardan faydalanarak daha da artırabilirsiniz.

  Prim Sistemi ile Para Kazanma

  Asıl büyük kazanç Network Marketing‘in Prim Sistemi ile gelmektedir. Prim sisteminde sizin ve altınızdaki üyelerin ay sonunda ulaştığınız ciroya göre alacağınız kazancı görürsünüz. Mesela üye oldunuz ve arkadaşlarınızı da üye yaptınız, onlar da çevresindekileri üye yaptılar ve bulunduğunuz ay içerisinde toplamda 18.000 TL‘lik ciroya ulaştınız. Farmasi’de ekibiyle birlikte 18.000 TL’ye ulaşan bir kişi Müdür seviyesine gelir ve %21‘lik prim kazanır. Yani siz ve ekibiniz 18.000 TL’nin yüzde 21’i olan 3.780 TL‘yi hak etmiş olursunuz. Bu para en alt seviyedeki üyeden (%3 – %7 – %11 – %15 – % 18) yukarıya doğru dağıtılmaya başlar. Prim sistemi ile ilgili daha detaylı bilgileri Prim Sistemi Nasıl İşler? ve Prim Hesaplama yazılarımı okuyarak inceleyebilirsiniz.

  Prim sisteminin en kazançlı olmasının sebebi devamlı büyüyen bir sisteme dahil olmanız ve yüksek cirolara ulaşarak yüksek kazanç sağlamanızdır. Ben prim sistemi odaklı çalışarak senede ortalama 55bin TL net prim kazancı (Aylık ortalama 4.500 TL) elde ediyorum. Bu kazanç ekibiniz ve cironuz arttıkça yükselmeye devam edecektir.

  Peki Ben Nasıl Kazanmaya Başlarım?

  Bir işten kazanç sağlamak istiyorsanız o işin detaylarını iyice öğrenmeli, işinizi sevmeli ve şirketinizi tanımalısınız. İşinize ne kadar çok önem verirseniz kazancınız da o kadar çok artacaktır. Bu işte kazanmak istiyorsanız ilk işiniz ihtiyacınız olan ürünleri almak ve kullanmaktır. Farmasi kalitesini ispat etmiş 26 ülkede network marketing ile satış yapan yerli ve milli bir şirkettir. Siz ürünleri deneyip beğendiğinizde satmanız da o kadar kolaylaşacaktır. Bu ürün çok iyiymiş yerine ben bu ürünü kullanıyorum sana da tavsiye ederim dediğiniz zaman o ürünü satabilirsiniz. Ürünleri denedikçe karşınızdaki kişilere alternatifler sunabilir, müşterilerinizi memnun edersiniz.

  İlk başta sizden ürün almaya başlayan kişiler zamanla sabit müşteriniz olur, daha sonradan da ürünleri uygun fiyata almak ister ve sizin vasıtanızla üyeniz olurlar. Yaptıkları alışverişlerle de cironuzu artırır ve kariyer sisteminde sizi üste taşırlar. Bu iş bu şekilde başlar ve büyür. Yani kısa vadede satış yaparak para kazanırsınız, uzun vadede üye yaparak aylık artan maaş sahibi olursunuz.

  Ayrıca Farmasi’ye bağlangıç için bu makalemi de okumanızı öneririm: Adım Adım Farmasi’ye Başlangıç


   Farmasi Üyelik Formu


   Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
   [Toplam: 10 Ortalama: 4.5]
   Ziyaretçi Yorumları (73)
   1. semra dedi ki:

    Merhabalar oncelikle bu ay yeni uye oldum ve sizin sitenizi indirdim play storeden ve sizin verdiginiz hesaba gore hesap yaptim ama evdeki hesap carsiya uymadi mesela normal urunleri yuzde 30karla hesaplayin demissiniz aynisini yaptim siparisleri girdim ve şok oldum cogu ürün nedeyseyuzde 20lerde kar orani bu nasil sey anlamadim

    1. admin dedi ki:

     Merhaba Semra Hanım. Bunun sebebi kâr oranının geliş fiyatının %30 u ve %40’ı olması. Yani geliş fiyatını şöyle hesaplıyorsunuz. Ürün katalog fiyatı bölü Farmasi bölümü ise 1.3 Dr.C. Tuna bölümü ise 1.4 olarak.

     Örnek size bir ürünün gelişi 10 TL ise bunun %30 u 3 tl dir. Katalogdaki fiyatı da 13 TL olur. İyi günler dileriz.

   2. Kadriye Yalçınkaya dedi ki:

    Kargo sıfırlama dan çok rahatsızım ben müşterinin benden istediği herhangi bir ürünü alicam misal..neymiş 110 TL nin altında alışverişe kargo sıfırlama adı altında 9 TL kesiyor belki benim o kadar butcem yok almaya bide 50 TL lik alış veriş yapacaksın üstüne birde 9 lira kargo sıfırlama kesecekler

    1. admin dedi ki:

     Merhaba Kadriye Hanım. Az siparişiniz olduğunda haftasonunu bekleyebilirsiniz. Hafta sonu 60 TL üzeri kargo ücretsiz olmaktadır.

     1. Farmasi Ayfer yeşilyurt dedi ki:

      Farmasi en iyisi

    2. defne dedi ki:

     Mesrla kargoyu alınca para ödüyoruz dimi peki bankaya falan para yatırıyor muyuz??

     1. Farmasi Rehberi dedi ki:

      Kapıda ödeme dediyseniz kargocuya nakit olarak ödeme yapıyorsunuz.

   3. Melisa dedi ki:

    Çok zor ilerleniyor be kazanç yapıyoruz diyelim kdv felan kesiliyor zor yani öyle olmasa daha iyi

   4. Derya dedi ki:

    Ben daha yeni başladım bu işe kargo sıfırlama ücreti olmasa ve sistem bilgilendirme olmasa iyi olucak

   5. Sultan dedi ki:

    Evet o durumu ben spatisım az oldugunda hafta sonunu bekliyorum ama bu ay 150 tl sparis verdim iki katolok ekledi 4 tl sim di gene vercem aynu ay icin de iki tane katolok daha ekliyor onu çıkaramiyorum onu istedigim zaman sparısimızden çıkarabilsek yani katologu istiyorsak alsak çok iyi olur

   6. emine dedi ki:

    peki katalog satış fiyatı ile geliş fiyatı arasındaki tutar ne oluyor?ben 2 aydır para alamıyorum,ne kadar üye eklersek o kadar çok kazanırmışız,ben kendi ihtiyaçlarımı almak için üye oldum olmaz olaydım.alışveriş yaparken kredi kartından katalog tutarını çekiyorlar ben de karımı bankaya yatıracaklar diye bekliyorum.mail attım bana kaç lira alacağım olduğunu soruyorlar .demek ki işimiz Allaha emanet hakkımızı aramasak para yatıracaklarını da bilmiyorlar.hiç kayıt altına alınmıyor mu bu alacak verecekler.

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Merhaba Emine Hanım. Öncelikle kayıt olup sipariş verdiyseniz kesinlikle katalog fiyatından eklenmez. Faturanız size geliş fiyatından gelir ve sizde gelen ürünü kârınızı ekleyerek satarsınız veya kullanırsınız. Öncelikle iş hakkında duyumlar değil, kesin bilgi edinmenizde fayda vardır. Çok üye eklemenin bir önemi yoktur. Önemli olan eklenen üyelerin aktifliği, yani aylık alışverişi ve bunlarla oluşan aylık cirodur. Bu ve diğer bilgileri bu yazımızdan incelemenizi öneririz. https://sametkadioglu.com.tr/yeni-danismanlar-icin-ipuclari

   7. Emine dedi ki:

    Merhaba farmasi rehberi, yazdıklarım kesinlikle duyum değildir.hem toplantılrda hem de sponsorumdan duyduklarımı yazdım.siz üyelerinizi teşvik etmiyor musunuz üye eklemeleri için.

    1. Mehmet dedi ki:

     Lider olunca veya müdür olunca 5,10 ,20, tane katalok satın almak zorundamıyız bana öyle dediler müdür olursan 20,30 tane katalok satın almak zorundasın dediler

   8. Gülen dedi ki:

    Merhaba başka illere direkt sayfamdan ürün gönderebiliyor muyum acaba

   9. yaşariye dedi ki:

    Farmasi ye üye olucam ama satış yapmaktadır için nasıl başlamalıyım birisi anlatırsa sevinirim ne kadar kazanç var güzel iş mi

   10. Hatice Sayın dedi ki:

    Öncelikle elinizde katolog olması lazım, indirimli ürünleri arkadaşlarınıza,akrabalarınıza tavsiye edersiniz,kendiniz kullanıp faydalarını söyleyebilirsiniz,eşinizde(varsa eğer) destek verip ortak sipariş toplarsanız süper derim

   11. Hülya dedi ki:

    Merhaba ben yeni üye oldum ama merak ettim kazandığımız ciro nasıl ve nereye yatıyor nasıl aldığımız ürünlerdenmi düşüyolar

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Kazandığınız prim sistemde hesaplarım bölümüne yazacağınız banka hesap numaranıza her ayın 20 sinde yatar. Eğer hesap bilgisi eklemediyseniz sisteme bakiye olarak eklenir. Bakiye olarak eklenen priminizi sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

   12. İrem Nur dedi ki:

    Tl puanlarını çekebiliyor muyuz? Ya da alışverişlerde kullanabiliyor muyuz ?

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     TL puana göre ortalama prim kazanırsınız. Yani TL puan çekilemez. Sadece prim hesaplamada kullanılır.

   13. Edibe dedi ki:

    Köye teslimat varmı ptt veya başka bir kargo mu köye teslimata çıkıyormu

   14. HAMİDE dedi ki:

    Her ay neden yüzdeler sıfırlanıyor tekrar baştan başlıyor ben %3oldum fakat sıfırlandı kusura bakmayın ama bana saçma geliyor

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Prim dağıtımı aylık ciroya göre hesaplanıp dağıtılmaktadır.

    2. Seval dedi ki:

     Merhaba ürünü yanlış kod girmişim kargoya verdim değişim yadim sebebi B yazdim altinada yeni kodu yazdim bu bana değişim olarak gelirmi nereye gitmesi gerektiginide farmasi diye ilettim

   15. Gizem kaya dedi ki:

    Ben uyeyim ek kazanç sağlıyorum memnunum da ama bi sorun yaşıyorum soyle ki ilk teşviği aldım 180 tl puan ile üzerine 70 tl ayrı sipariş girdim 250 ye tamamladı ikinci teşviği de aldım ama ikinci teşvikten sonra 3 uncu teşvik için önceki puanı saymıyor teşviği alamıyorum ikincide öncekinin üzerine eklemişti hatta ben mi yanlış biliyorum dedim özellikle baktım mevcut puanim 330 yani bi defa 214 girmişim 180 tl lik teşviği vermiş sonra 75 tl girmişim sonra 81 tl girmişim yani ayrı ayrı girmeme rağmen teşvikleri üst üste almış iki tesvigide almışım ama son teşvik için 60 puana ihtiyacim var ben 100 puanlık giriyorum teşvik puanı 100 diyor bu konuda ne yapabilirim muş.hiz bağlanamiyorum bilgi destek de tek cümleyle kesip atıyor sonuç alamıyorum ne önerirsiniz

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Bulunduğunuz ay içerisinde 180 TL puanı geçtiyseniz teşvik eklenir. Eğer 3 ayda da 180 TL puanı geçip hediyeniz eklenmemiş ise bilgi desteğe bu durumu yazarak kontrolünü yaptırabilir ve gelmeyen ürünlerinizi göndertebilirsiniz.

   16. Gözde dedi ki:

    Merhaba ben daha yeniyim de satış yaparken kargo ucretini tuketiciye yansitiyor muyuz bide toplam tl puan ile toplam tutar farkli oluyor bunun arasındaki fark nedir?

   17. Burcu dedi ki:

    Merhaba ben de yeni uye oldum daha bir hafta nasil kazanc saglarim üye toplarasam kazanc saglamis olurmuyum bide kac gun sonra uyelik iptal olur

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     60 gün hiç sipariş vermezsenin hesabınız askıya alınır. Sipariş verdiyseniz 6 ay sonra.

   18. Ayse dedi ki:

    Yeni uyeyim. Bu ayin icinde 140 tl siparis verdim. Pirim 36 tl yaziyo. Bu kazanc mi. Yeni siparis verdigimizde bu parayi nasil kullanabilirim.

   19. Gül dedi ki:

    Merhaba ben üye olmayı düşünüyorum ama gelen ilk paketin tutarı ne kadar ve içindeki ürünler ne kadar değerde bubay için soruyorum

   20. Tevafuk dedi ki:

    5 aydır farmasideyim.ürünlerden çok memnunuz.her ay sipariş veriyorum.yeni üye yaptım.o üyeler aktif olursa bana ne gibi kazanç olur

   21. Ayse dedi ki:

    Farmasiye üyeyim aylık siparişim bazan 200 bazen 300 oluyor bundan bana hesabıma prim yatarmi

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Aktiflik şartını (140 TL Puan) ı karşılayıp grup tl puanınızı 500’ün üstüne çıkartırsanız %3 olursunuz ve ortalama 10-15 TL prim kazanırsınız.

   22. Hamide dedi ki:

    Bu ay 321 TL lik sipariş verdim teşvik ürünlerini seçmem gerektiğini bilmiyordum neden otomatik eklenmiyor nasıl bir sistem var ve bunu bana sponsoru söylemedi nasıl temin ederim?

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     450 TL puanda da bir hediye daha açılacağı için seçenekli çıkmaktadır. Ek bir sipariş vererek teşvik hediyenizi ekleyebilirsiniz.

   23. Kubra dedi ki:

    Merhaba be yeni uye oldum ilk ay 180 tl lik alisverise hediye urunler var.Ben bu 180 tl yi bi kere de mi siparis vermeliyim yoksa bir ay icerisinde mi tamamlamaliyim?

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     1 ay içerisinde

   24. Bahar dedi ki:

    Merhaba bende farmasi üyesıyım üye yaptıkları nasıl gorebılırım birde üye yaptıgım kişide sponsor adı yazmıyor yani adım yazmıyor neden acaba

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Ekip Yönetimi bölümünden bakabilirsiniz.

   25. Neslihan dedi ki:

    Merhaba ben yeni uye oldum ilk katalog ucretli mi geliyor ve nasil bir sistem icerisinde satis yapip para kazanabiliyoruz

   26. Asya dedi ki:

    Yeni üyeyim. Ürünlerin bana geliş fiyatlarını nerede görebilirim? Katalogda bir parfümün fiyatının üzerinde çizik var altında başka bir fiyat var. Ben kendime ürün alıcam %30 indirimi hangi fiyattan hesaplayacağım?

    1. Cihan Samsun dedi ki:

     Farmasinin internet sitesine girin. TC no ve şifrenizle girişimci girişi yapın. Sol üstte Hızlı satın al kısmına tıklayın. Orada ürünün kodunu girdiğinizde ürünlerin size geliş fiyatlarını görebilirsiniz

   27. emine dedi ki:

    Merhaba bende bu ay üye oldum 180 tl puan toplamak için kaç tl şipariş vermem gerek

    1. gamze dedi ki:

     merhaba Emine hanım. 1 puan 1 tl dir. ama ürünün giriş fiyatından. yani siz giriş fiyatlarından toplam 180 tl sipariş girerseniz 180 puanınız olmuş olur.
     Örnek: 1 müşteri katalogtan toplam 230 tl tutarında ürün seçti. bunların size geliş fiyatı 184 tl dir. ve buda 184 puan demektir. yani 180 i geçtiniz bile:) bana ulaşırsanız size bir formül matematik formül yazarım onunla yaparsınız kolayca. çok sevgiler

    2. Tuğba Pamuk dedi ki:

     240 lira kadar

   28. Özlem dedi ki:

    İyi akşamlar yeni üyeyim katolok nasıl gelicek nasıl sipariş vericez yardımcı olursanız sevinirim

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Otomatik katalog gönderimi yok. Üst sponsorunuzdan rica edebilirsiniz.

   29. özlem dedi ki:

    ürünlere göre kar oranı değişiyor mu? 59,99 tl olan makyaj fırçası seti 52,17 tl gelişi yazıyor ancak bu oranlandığında %15 gibi bir rakama tekabül ediyor. aydınlatabilir misiniz?

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Farmasi bölümündeki ürünlerin geliş fiyatı katalog fiyatı bölü 1.3 tür.
     Dr. C. Tuna da ise 1.4 Tür. Yani geliş fiyatından %30 ve %40 kârlı bir şekilde satış yapabilirsiniz.

    2. Elif dedi ki:

     Bende farmasiye üyeyim ekibim var ücretsiz katalog gönderiyorum ilk ay teşvik hediyelerim oluyor ayrıca en iyisi Farmasi doğal

   30. Şefika dedi ki:

    Merhaba yeni uyeyim merak ettiğim hediye yada prim hakkı kazanmak için en az nekadr sipariş vermek gerekiyor.

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Prim alabilmeniz için en az 140 TL puanlık sipariş girmeniz gerekmektedir.

   31. Meral dedi ki:

    Merhaba ben yeni üye oldum satışım 264₺likti. Ve 264₺ ödedim yine. Bunun kârı nerede ? Geliş fiyatından ödeme alınsa olmaz mı ? Ayrıca bakiye kısmında hâlâ “0” yazıyor. Bana yardımcı olur musunuz? Cidden anlayamadım ve hayal kırıklığı yaşadım.. 🙁

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Ürünleri alırken geliş fiyatından alıyorsunuz. Kataloğa göre kârlı bir şekilde satabilirsiniz.

   32. betül dedi ki:

    merhabalar ben farmasi sistemine üye oldum 2 aydır 285 ve 237 tl lik siparişler verdim ancak prim 0 görünüyor bunun sebebi nedir? Prim alabilmek için ne kadarlık satışa ihtiyaç vardır.

    1. Cihan Samsun dedi ki:

     Aynı ay içerisinde 500 tl lik sipariş verdiğinizde ancak %3 olursunuz.

   33. yasam dedi ki:

    bende yeni üye oldum nasıl satış yapacam daha çözemedim tam kazancım nasıl oluyor nasıl yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

   34. Gamze dedi ki:

    Merhaba ben bu ay üye oldum siparişi verdim ama tek merak ettiğim sipariş tutarı 100 ise bize kalan ne kadar ve ücreti nasıl alıcaz kargoda mi eksik oduycez yoksa hesapami eklenicek para

    1. Pınar dedi ki:

     Gamze hanım müşteriye katalog fiyatı üzerinden 100 tl sarış yaptıysanız size geliş fiyatı daha düşük olduğundan aradaki fark sizin karınız olacak eğer 500 TL tutarı geçerseniz %3 yükselip prim almaya hak kazanacaksınız o da 15 TL falan tekabül ediyor

   35. Alper dedi ki:

    Türkiye sınırlarındaki tüm illere internet üzerinden satış yapmak istersem, müşteriye yapacağım ürün gönderiminde, kargo bedeli FARMASİ danışmanı olduğum için indirime tâbi mi?

   36. Alper dedi ki:

    İnternet üzerinden alacağım herhangi bir siparişte, önce ürünü ben mi alıp, müşteriye kargolayacağım? Yoksa direkt FARMASİ’den müşteriye gönderimini sağlayacağım?

   37. İLKNUR ERBAY dedi ki:

    183 TL LİK SİPARİŞ GİRDİM BU AY HİÇBİR ŞEY HEDİYE GELMEDİ VE İNDİRİMLİ PAKETLERDE AÇILMADI

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     180 TL puanı geçtiyseniz BB krem ve Rimel hediyesi otomatik olarak eklenerek size gelir. TL puanınız 180 altında kaldıysa hediye gelmez. Ödediğiniz miktar değil TL Puanınız önemlidir.

   38. Sılanur dedi ki:

    80 tllik bi siparişte benim alacağım kâr ne kadar?

    1. Farmasi Rehberi dedi ki:

     Farmasi Ürünüyse 18,46 TL Net Kazanç
     Dr. C. Tuna ürünüyse 22,85 TL Net Kazanç

   39. Mustafs dedi ki:

    A101 gibi yerlere satış yapılabilir mi

    1. Anlaşabildiğiniz firmalara satış yapabilirisniz.

   40. Nesrin dedi ki:

    Ben yeni üye oldum ilk katalogumu almam icin siparis girmem gerektigini ,ve 100 tl uzeri alisveris yaptigimda bana hem 3-5 hediye gelecegini beraberinde katalog gelecegini kargoya para vermeyeceğim soylendi .(bunlarin hepsi katalogu almam icin) sonrasinda urun girdim sirf katalog gelsin diye 30 tl urun girdim kargo vs derken 40 buldum.kutuyu actim katalog yok eklememisim (BU BANA SÖYLENMEDI) sponsorum tarafından.uye oldum bazi urunleri indirimle sepete ekleyerek kendime olanak saglayabiliyorum fakat musteriye nasil vs vs vs vs yapacağımı bilmiyorum ben 130 tl üzeri siparis girdigimde kargo yok kendi kartimdan urunu aliyorum musteriye gidiyor musteri bana karttan ayni fiyati 130 veriyor oyle olana kadar musteri karsilasin ayni şey hic bisey anlamadim

    1. Yanlış yönlendirilmişsiniz. Başlangıç seti aldığınızda katalog ve kargo ücretsiz olur. Bu yazımı okumanızı öneririm: https://sametkadioglu.com.tr/adim-adim-farmasiye-baslangic.html

   41. kadriye dedi ki:

    merhabalar internet üzernden satış yapmak istiyorum alıcının adını vererek adresine kargolama yapabilirimiyim ve nasıl yapabilirim

    1. Merhaba. Şuan bu şekilde satış mümkün değildir ama yakında bu sisteme geçilecektir

   Farmasi Üyelik Formu Sende Yıldırım Ekibe Katıl
   İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibimize katılabilirsiniz. Farmasi Yıldırım Ekip yüzlerce müdürü binlerce üyesi ile seni beklemektedir. Detaylı bilgi almak için sadece formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir