Farmasi ile Market Alışveriş Kıyaslaması – Kaliteniz ve Kazancınız Artacak

  09.11.2020
  Farmasi ile Market Alışveriş Kıyaslaması – Kaliteniz ve Kazancınız Artacak

  Temel gıda hariç evinizin diğer ihtiyacını doğrudan fabrikadan, dikkatlice paketlenmiş bir şekilde üç iş günü içerisinde kapınıza gelmesini istemez misiniz? Tabi ki de istersiniz. Hem kaliteli hem de indirimli bir şekilde bunu sağlamanın yolu mevcut. Belki hiç duymadınız, belki de duydunuz ama umursamadınız. Bu yazımızda Farmasi‘nin ne kadar basit ve kazançlı bir imkan sunduğunu örneklerle inceleyeceğiz.

  Kazançları kıyaslayabilmek için hemen bir liste hazırladım ve mahallemdeki süpermarkete gittim. Marketteki eşdeğer olabilecek ürünlerin fiyat karşılığını not aldım. Bu notları alırken hayatımda hiç Farmasi yokmuş gibi seçimler yaptım. Yani; marketten bir pahalı ürün, Farmasi’den de bir ucuz ürün kıyaslaması değil, birebir eşdeğer olabilecek ürün kıyaslaması yapmaya çalıştım. Yalnız marketten seçtiğim ürünlerin çoğunluğu kimyasal madde katkılı ürünlerdi. Çünkü istediğim ürünleri bulamadım. Bu sebeple markette popüler olan ürünlerden seçimlerimi yapmak zorunda kalmış oldum.

  Kasım 2020 Fiyatlarına Göre Karşılaştırmam Şu Şekildedir

  ÜrünEşdeğer MarkaFarmasi Üye
  Kahve23 TL20,71 TL
  Saç Boyası22 TL23,07 TL
  Şampuan22 TL22,85 TL
  İkinci Şampuan22 TLHEDİYE
  Duş Jeli18 TL16,92 TL
  Diş Macunu14 TL13,84 TL
  Sıvı Sabun10 TLHEDİYE
  Kalıp Sabun8 TL10,76 TL
  Roll-on22 TL13,84 TL
  WC Temizleyici22 TL23,07 TL
  Yağ Çözücü23 TL20,76 TL
  Bulaşık Det. Mak.55 TL29,22 TL
  Bulaşık Jeli Elde14 TL13,84 TL
  El Kremi18 TLHEDİYE
  Yumuşatıcı24 TL20,76 TL
  Çok Amaçlı Tem.28 TL16,92 TL
  Yüzey Temizleyici15 TL23,07 TL
  Çamaşır Deterjanı32 TL34,61 TL
  TOPLAM392 TL305 TL

  EK HEDİYELER (Net 50 TL’lik Birinci Ay Hoş Geldin Kampanyası Hediyesi)

  ÜrünSatış Fiyatı
  Zen Maskara23 TL
  El Kremi13 TL
  Gül Kalıp Sabun14 TL

  Bu Tabloya Göre Ne Kazandım?

  Öncelikle süpermarkette 392 TL harcamama karşılık Farmasi’de 305 TL‘lik ürün alarak 87 TL market giderimi kısarak tasarruf sağlamış oldum. Ayrıca 50 TL’lik hediye de kazanarak bu kazancımı 137 TL‘ye çıkarttım. Bundan çok daha önemli bir konu daha var ki o da sağlık! Bilinçli tüketim başladıktan sonra sevimli görünen ama bir çok büyük hastalığa sebep olan ürünleri hayatımızdan çıkarttık. Farmasi; ürün formüllerini tamamen sağlıklı yaşam üstüne kurmuş ve çizgisini hiç kaybetmemiş bir firmaydı. Bilinçlenmenin ardından Farmasi ürünleri hızla ilgi görmeye başladı ve Farmasi hak ettiği değeri gördü. Parasal tasarruftan da önemlisi sağlıklı kalabilmektir. Bu yüzden bile ben sadece Farmasi diyorum.

  Farmasi’den Nasıl Alışveriş Yapabilirsiniz?

  Farmasi’den alışveriş yapabilmek için öncelikle Farmasi’ye üye olmanız gerekmektedir. Farmasi’ye üyelik tamamen ücretsizdir ve sonradan da bir ek ücret çıkmaz. Üye olduktan sonra yapmanız gereken hiçbir sorumluluk yoktur. Yani ister ürünleri indirimli alın, fırsatlardan faydalanın; ister katalog fiyatına çevrenizdekilere ürün satışı yaparak kazanç elde edin. Alışveriş yapmak çok kolay ve basittir. Vereceğiniz siparişler 3 iş günü içerisinde kapınıza kadar 3 farklı kargo şirketi ile gönderilecektir. Kredi kartınızı kullanarak veya kapıda nakit ödeyerek ürünlerinizi alabilirsiniz. Ayrıca bir çok kampanyadan da faydalanarak kazançlarınızı artırabilirsiniz. Mesela bu örneğime ek olarak 150 TL satış fiyatlı başlangıç setini alarak +75 TL, 80 TL satış fiyatlı 8’li Nar Paketini alarak +40 TL, toplamda 115 TL daha ek kazanç elde edebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.


   Farmasi Üyelik Formu


   Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
   [Toplam: 5 Ortalama: 5]
   Ziyaretçi Yorumları (2)
   1. Berrin ipek korkmaz dedi ki:

    Çok güzel bir anlatım olmuş harcarken kazanç sağlamak

   2. Hatice simav dedi ki:

    Mükemmel olmuş karşılaştırma

   Farmasi Üyelik Formu Sende Yıldırım Ekibe Katıl
   İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibimize katılabilirsiniz. Farmasi Yıldırım Ekip yüzlerce müdürü binlerce üyesi ile seni beklemektedir. Detaylı bilgi almak için sadece formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir