Farmasi El Temizleme Jeli İncelemesi

  Farmasi El Temizleme Jeli İncelemesi

  Farmasi el temizleme jeli, özellikle de Covid-19 salgınından sonra en çok tüketilen ürünlerin başı olmuştur. Hastalığın duyulması ile birlikte el temizliğinin önemi de fark edildi. Böylelikle bu jel hem kolay taşınabilmesi, hem de ihtiyaçları karşılaması sayesinde Farmasi’nin en çok satılan ürünlerinden biri olmayı başarmıştır.

  Farmasi el temizleme jeli içerisindeki gliserin ile el temizliğinizi sağlarken elinizde herhangi bir yapışkanlık veya kuruluk hissi bırakmaz. Bir damlasıyla elinizin tamamını mikroplardan arındırmaya yeterli olacaktır. Dilediğiniz an elinizi Farmasi el temizleme jeli ile temizleyebilirsiniz.

  Farmasi el temizleme jeli küçük(50 ml), orta (75ml) ve büyük (300ml) olmak üzere 3 boy olarak satışa sunulmuştur. Yanınızda, çantanızda, evinizde veya iş yerinizde dilediğiniz gibi bulundurabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

  Farmasi el temizleme jeli ve Farmasi’nin diğer ürünlerini katalog fiyatınında altına alabilmek için Farmasi’ye üye olmanız gerekmektedir. Eğer siz de üye olmayı düşünüyorsanız aşağıdaki üyelik formundan bana ulaşabilir ve üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Farmasi El Temizleme Jeli Kodları

  1. Antibakteriyel El Jeli 50 ml – 1109228
  2. Antibakteriyel El Jeli 75 ml – 1109227
  3. Antibakteriyel El Jeli 300 ml – 1109137


   Farmasi Üyelik Formu


   Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
   [Toplam: 3 Ortalama: 5]
   Ziyaretçi Yorumları

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu Sende Yıldırım Ekibe Katıl
   İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibimize katılabilirsiniz. Farmasi Yıldırım Ekip yüzlerce müdürü binlerce üyesi ile seni beklemektedir. Detaylı bilgi almak için sadece formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir