Çay Ağacı Yağı Yüz Yıkama Jeli 225 ML

Farmasi çay ağacı yağı yüz yıkama jeli ile yüzünüzdeki makyajı, kiri ve yağı derinlemesine temizlersiniz. İçeriğindeki çay ağacı yağı ile bu etki daha derin ve daha etkili olur. Farmasi çay ağacı yağı yüz yıkama jeli cilt bakımının olmazsa olmazıdır. Yüz temizliğinde ilk adım yüz yıkama jeli ile yapılır. Daha sonra toniklenir ve kremlenir. Bu yüzden ilk temizliğin çok iyi olması gerekir. Farmasi çay ağacı yağı yüz yıkama jeli ile bu işlemi başarılı bir şekilde yaparak sonraki temizliğin ve bakımın verimini artırırsınız.

Kullanımı: Farmasi çay ağacı yağı yüz yıkama jeli ıslak yüze dairesel hareketle uygulanır. Yüzde biraz bekletildikten sonra ılık su ile durulanır ve tonikleme aşamasına geçilir.

 

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu