Çay Ağacı Özel Şampuanı 225 ML

Farmasi Çay Ağacı Özel Şampuanı ile saçınızı kökten uca besliyor ve canlılık kazandırıyor. Çay ağacının özelliği ile saç diplerindeki yaralar kapanır ve temizlenir. Farmasi Çay ağacı özel şampuanı saç köklerinin tıkanıklığını giderir ve besler. Böylelikle saçlarınız nefes almasını sağlar, güçlendirir ve uzamasına yardım eder.

Çay Ağacı Şampunı Faydaları

  • Saç diplerini rahatlatır.
  • Saç derisini onarır.
  • Saçı uzatmaya yardım eder.
  • Saç derisi yaralarını onarır.
  • Temizler ve koruma sağlar.

Kullanımı: Farmasi Çay Ağacı Özel Şampuanı öncelikle kurumuş ve yıpranmış saçlarınızın uçlarına, daha sonra da tüm saç derinize uygulayın. Saç derinize yaklaşık 1 dakika boyunca nazik bir şekilde dairesel hareketlerle masaj yapın. Farmasi çay ağacı şampuanının haftada 2 kere kullanılması tavsiye edilmektedir.

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu