Çay Ağacı Özel Duş Jeli 225 ML

Çay ağacının temizleyici ve onarıcı etkisi ile Farmasi çay ağacı özel duş jeli, cildinizi temizler ve korumasını sağlar. Sedef ve egzama gibi cilt problemlerinde cildinizi rahatlatır. Antiseptik içeriği ile ciltteki yaraların iyileşmesine yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildiniz pürüzsüz ve sağlıklı olur.

Farmasi Çay Ağacı Özel Duş Jeli Faydaları

  • Cildin uzun süre temiz kalmasını sağlar.
  • Cildin yağ dengesini korur.
  • Problemli ciltlere destek olur.
  • Vücudu rahatlatır.
  • Cilt rahatsızlıklarına iyi gelir.

Kullanımı: Farmasi çay ağacı özel duş jeli banyo lifinin üzerine veya avuca bir miktar dökülür. Islak cilde nazikçe yayılır ve köpürtülür. Etkisini artırmak için hemen durulanmaz. Farmasi çay ağacı özel duş jeli üzerinizde bir kaç dakika durduktan sonra durulanır.

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Feyzullah Gündoğan dedi ki:

    Çay ağacı özlü duş jeliniz çok beğendim.Cildim yağlı olduğu için dokturumun kıl kökü iltihabı dediği sivilce tarzı şeyler çıktığı için kullandım şuan öyle bir problemim kalmadı.Cok teşekkür ederim.Tek eksi yönü küçük ambalajda satılması daha büyük boyu çıkarılsa süper olucak.

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu