Farmasi’den yine bir efsane BB krem. Farmasi Çay Ağacı BB Krem, içeriğindeki çay ağacı yağı ile güçlendirilmiş formülü sayesinde diğer BB kremlere göre daha çok bakım yapıyor ve daha iyi şekilde kapatıyor. Çay ağacının temizleyici ve onarıcı özelliği sayesinde, sivilceli ve siyah noktaları azaltacaktır. Yüzünüz Farmasi Çay Ağacı BB Kremli iken yağlanmaya karşı direnci artacak ve dış etkenlere karşı dirençli olacaktır.

Farmasi Çay Ağacı BB Krem diğer bb kremler gibi sürüldükten sonra kurumaya başlamaz. Yüzünüz normal bir kremle kaplanmış gibi nemli bir şekilde kalır.

Farmasi Çay Ağacı BB Kremin Özellikleri

  • Kapatıcılığı yüksektir.
  • Mat ve hafif dokudadır.
  • Çabuk uygulanır.
  • Sivilceli cildi onarır.
  • Yüzü nemli tutar.
  • Zararlı dış etkenlere karşı koruma sağlar.
  • Yağlanmayı azaltır.

Not: Çay ağacı yağı, kendine has güçlü bir kokuya sahiptir. Farmasi Çay Ağacı BB Kremi sürdükten sonra çay ağacı kokusu yok olur. Koku ürünün temizleme gücünün göstergesidir.

Farmasi Çay Ağacı BB Krem Nasıl Kullanılır?

Farmasi Çay Ağacı BB Krem‘in “Açıktan Ortaya” ve Ortadan Koyuya” olmak üzere iki ton çeşidi vardır. Teninize uygun ürünü seçtikten sonra, üründen en etkili bir şekilde faydalanmak için ilk olarak tonikle cildinizi temizleyin. Cilt iyice temizlendikten sonra Farmasi Çay Ağaçlı BB kremimizi parmaklarınızın ucuna sürerek hafifçe ve eşit bir şekilde cildinize yayın. Farmasi çay ağaçlı BB kremin yapısı ince ve mat olduğu için sizi fırçayla veya süngerle uğraştırmayaz. Çay ağaçlı BB kremi uygulamaya başladıktan sonra kremin tonu cildinizde eşitlenecek ve doğal bir görüntü ortaya çıkacaktır.

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Sedef dedi ki:

    Harika

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu