BB Göz Kremi

Farmasi BB Göz Kremi özel formülü ile gözlerinizi hem nemlendirir hem kapatıcılık sağlayarak aynı zamanda daha aydınlık bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı SPF 15 koruma faktörü ile geliştirilmiştir. Yorgunluk ve uykusuzluk sonrası oluşan göz çevresindeki koyu halkalar artık sizin için sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü Farmasi BB Göz Kremi’ ni sizlerin kendinizi daha iyi hissedebilmeniz için geliştirdik.

Farmasi BB Göz Kremi gözdeki torba ve çizgi görünümünü azaltan bir etkiye sahiptir. Kolay kullanım sağlayan özel aplikatörü ile göz çevreleriniz daha sağlıklı ve parlak görünecektir. Renk seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçip, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu