Ecza Dolabında Olması Gereken Farmasi Ürünleri

  16.11.2020
  Ecza Dolabında Olması Gereken Farmasi Ürünleri

  Herkese merhabalar. Bu yazımda sizlere ecza dolabında olması gereken, kendi seçtiğim ve gerçekten çok sıkıntılı zamanlarda imdadıma yetişen Farmasi ürünlerinden bahsedeceğim. Sizlere de tavsiyem bu ürünleri ecza dolabına koymanızdır. Şimdi acil durumlarınızda imdadınıza yetişecek, kedi ecza dolabımda da bulundurduğum 5 Farmasi ürününü inceleyelim.

  Ecza Dolabında Olması Gereken Farmasi Ürünleri

  Dr. C. Tuna Çay Ağacı Balmı 15 ML

  Ecza dolabında olması gereken Farmasi Ürünleri

  Dr. C. Tuna Çay Ağacı Balmı küçük kutusunda büyük işler başaran, içeriği çok yoğun olan güçlü bir antiseptiktir. Yaralara ve yanığa ilk müdahalelerde kullanabilirsiniz. Kesiklerde yaranın durumuna göre kanamayı anında durdurabiliyor. Aynı zamanda yağ sıçraması gibi bir yanık ile karşılaştığınızda bu kremle ilk müdahaleyi yaptığınızda iyileşme sürecini hızlandırabilirsiniz. Bu sebeple bu ürün ecza dolabında olması gereken önemli ürünlerden birisidir.

  Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli

  Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli

  Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli bilindiği üzere ağrılara çok iyi gelir. Bu jeli ağrılı bölgelere uygulayarak ağrıları hafifletir ve büyük bir rahatlama hissedersiniz. Ayrıca aşırı öksürüğe yakalandığınızda bu jeli göğsünüze sürebilir, ısıtılmış havluyla kapatarak anında öksürüğü kesebilirsiniz. Soğutucu ve ağrı kesici özelliği sayesinde kasılan ve ağrıyan bölgelere de sürülmesi hekimler tarafından önerilir.

  Dr. C. Tuna Alaska Soğutucu Jel

  Dr. C. Tuna Alaska Soğutucu Jel

  Dr. C. Tuna Alaska Soğutucu Jeli burkulan ve ilk müdahalede buz tedavisi uygulanması gereken bölgelerde kullanabilirsiniz. Yoğun soğutucu etkisi ile sürülen bölgeyi hızla soğutacak ve fazla şişmesini önleyecektir. Alaska jel özellikle sporcuların bir numaralı tercihidir.

  Dr. C. Tuna Mentollü Masaj Kremi

  Dr. C. Tuna Migren Kremi

  Dr. C. Tuna Mentollü Masaj Kremi özellikle yoğun migren ağrıları yaşayan kişilerin en sevdiği ürünlerden birisidir. Bu kremi sürerek 2 dakika içerisinde migren ağrısı hafiflemeye başlayacaktır. Ürün 3 hareketle alın bölgesine sürülür. Kullanımı: Alın ortasından sağ ve sol şakağa doğru tek seferde birer hareket, sonra alın boyunca tek seferde bastırılarak bir hareket halinde sürülür.

  Dr. C. Tuna Aloe Vera Jel

  farmasi-aloe-vera

  Aloe Vera Jel içerisinde %93 oranında alo vera bulundurmaktadır. Bu jel özellikle yanıkların iyileşmesine çok yarımcı olan bir üründür. Aynı zamanda bir çok sorun için de aloe vera önerilmektedir. Bu sebeple aloe vera jeli de ecza dolabında olması gereken Farmasi ürünleri arasında yerini almalıdır.

  Benim ecza dolabında olması gereken Farmasi ürünleri önerilerim bu şekildedir. Bu ürünleri anlattığım tüm sıkıntılarda kendim denedim. Bu sebeple sizlere gönülden bu ürünleri tavsiye ediyorum. Ne zaman öksürüğe boğulacağız, ne zaman bir tarafınıza yağ sıçrayacağı veya ne zaman yara alacağınızı hiç bir zaman bilemezsiniz. Ama bu ürünler ecza dolabında bulunduğunda bu tür hastalıklarda ve kazalarda hızlıca ilk müdahalenizi yapabilirsiniz.

  Farmasi ürünlerini indirimli fiyata satın almak için Farmasi üyelik sayfamızı inceleyebilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


   Farmasi Üyelik Formu


   Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
   [Toplam: 3 Ortalama: 5]
   Ziyaretçi Yorumları (1)
   1. Aydan Yılmaz dedi ki:

    Hepsi de süper ürünler

   Farmasi Üyelik Formu Sende Yıldırım Ekibe Katıl
   İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibimize katılabilirsiniz. Farmasi Yıldırım Ekip yüzlerce müdürü binlerce üyesi ile seni beklemektedir. Detaylı bilgi almak için sadece formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir