Dr. C. Tuna Yoğun At Kestanesi Kremi İncelemesi

Dr. C. Tuna Yoğun At Kestanesi Kremi İncelemesi

At kestanesi serisine eklenen yeni bir ürün; Dr. C. Tuna Yoğun At Kestanesi Kremi. Farmasi, at kestanesi jelinden sonra bir de yeni kremini çıkarttı. Önceki at kestanesi bildiğiniz gibi jeldi. Bu ürün krem ve ondan epey bir farklı diyebiliriz. Öncelikle aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririm. Sonrasında detaylı yazımı okuyabilirsiniz.

Farmasi yoğun at kestanesi kremi yine ağrıları azaltacak ve bu tür rahatsızlarda sizi rahatlatacak bir üründür. Bu ürün at kestanesi jelleri gibi yanma hissi hiç vermemektedir. Farmasi bu kremle olayı bir adım daha yukarıya taşımış diyebiliriz. Ama koku olayı hala devam etmekte malesef. Jeli kadar ağır olmasa da yinede koku var. Koku da olmasa al çantanda taşı istediğin yerde sür diyebileceğimiz bir ürün olurdu.

Bu kremi diğer kremler gibi yine masaj yaparak sürüyoruz. Denemek geçen nasip oldu bana. Malum Corona günleri evde web sitesi ve üyelerimle bilgisayar başından çalışmalar yaptım. Çok uzun süreler oturarak çalıştım ve fekalet bir bacak ağrısı yaşamaya başladım.

Hatta krem sürmek hiç aklıma bile gelmedi gittim yattım uyuyayım da uyandığımda ağrı geçsin diye. Baktım uykuya da giremiyorum ağrıdan atladım yataktan hemen yakın zamanda aldığım Farmasi yoğun at kestanesi kremini aldım sürmeye başladım. At kestanesi masaj jellerini kullananlar bilir. Başta buz gibi jel tene değdiğinde bir zıplatır, vıcık vıcık sürülür. Ellerinizi yıkamazsanız eller de yanmaya başlar. Bu hiç öyle değil. Normal bir el kremi gibi ağrılı olan bölgeye masaj yaparak sürüyorsunuz ve masaj yapıyorsunuz. Şaşırtıcı bir şekilde jelden çok daha hızlı bir etki gösterdi.

Ürünü sürmeye başladığım andan itibaren ağrılarda azalmayı hissettim. Sevmediğim o değişik kokusu da uzun süre kalmadı. Ürün tamamen ağrıyı kesmedi ama ağrı çok büyük oranda azaldı. Beni acıdan kıvranırken tekrardan günü kurtaracak konuma getirdi.

Bu yüzden sizlere bu ürünü ecza dolabınıza koymanızı gönül rahatlığıyla önerebilirim. Eğer sizin de Dr. C. Tuna Yoğun At Kestanesi Masaj Kremi ile ilgili yorumunuz varsa aşağıdaki yorum bölümünden yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Formu


Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu