Dr. C. Tuna Farmasi Çay Ağacı Balmı İncelemesi

Dr. C. Tuna Farmasi Çay Ağacı Balmı İncelemesi

İşte sizlere bir mükemmel ürün daha; Farmasi Çay Ağacı Balmı. Minik bir kap içerisinde yoğun bir şekilde bulunan bu balm ile uçuklarda, minik yaralarda ve nemlendirilmesi gereken bölgelerde severek kullanacaksınız.

Özellikle çay ağacı bitkisinin antiseptik ve yara iyileştirici özellikleri çok sevilmektedir. Benimde mutlaka yanımda taşıdığım bir üründür. Bir kesik yada bir yaralanmada direk onu sürerim. Böylelikle yara hemen mikroplardan arınmış olur ve hızlı iyileşir.

Çay ağacı balmı; çay ağacı yağı kreminin çok daha yoğun bir formudur. Elinizde ufak tefek yaralar varsa devamlı o bölgeye bu balmı sürün. Yakın zamanda orası yenilenecek ve temizlenecektir. Yada uçuk çıkmış yada çıkma üzere hemen o bölgeye uygulayın. Aynı zamanda grip veya nezleyken burnunuza sürdüğünüzde yara olmasının önüne geçebilirsiniz.

Farmasi çay ağacı balmı dilediğiniz zaman dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir üründür.. Bir keresinde elim kesilmişti ve kanama başlamıştı. Bir türlü kanamayı durduramamıştım. Sonra çay ağacı balmını sürdüm ve kanama kesildi. Kanayan yere göre tampon etkisi de yapabilecek bir ürün. Mutlaka ecza dolabınızda veya yanınızda bulundurulması gereken ürünlerin listesine çay ağacı balmını da ekliyorum.

Eğer sizin de Çay Ağacı Balmı hakkında sorularınız veya kendi düşünceleriniz varsa aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz. Farmasi üyelik formunu kullanarak Farmasi üyesi olabilir ve ürünleri indirimli satın alabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Formu


Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu