Cilt Lekeleri için Farmasi Aydınlatıcı Set

  Cilt Lekeleri için Farmasi Aydınlatıcı Set

  En çileli sorunlardan biri yüzdeki cilt lekeleri. Hem huzurumuzu kaçırır hem de tedavisi uzun sürer. Farmasi bu sorunlara etkisi olabilecek bir set geliştirdi. Bu yazımda sizlere bu setten bahsedeceğim

  Farmasi aydınlatıcı set toplamda 6 üründen oluşmaktadır. Bunlar;

  1. Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Sabun
  2. Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peelingli Temizleyici
  3. Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Tonik
  4. Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici Serum
  5. Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem
  6. Farmasi Dr. C. Tuna Göz Balmı

  Farmasi bu setin düzenli kullanımında iki hafta sonunda %33 oranında lekelerin azaldığını iddia etmektedir. Kullanıcı yorumları da bu şekildedir.

  Ürün Kullanımı

  Öncelikle hocam istediğimiz yerden başlayabilir miyiz diye soranlara cevabım evettir. Yani sadece sabun üstüne de krem kullanabilirsiniz. Ama tam etkiyi alabilmek için set olarak kullanmayı öneririm. Farmasi aydınlatıcı serinin tipik cilt bakım ürünlerinden farkı yoktur. Tüm cilt tiplerine uygundur.

  Farmasi Aydınlatıcı Set

  Birinci Adım

  Öncelikle her zamanki gibi aydınlatıcı sabunla yüz temizliğimizi yapıyoruz Böylelikle yüzümüz sonraki işlemler için pisliklerden arınmış hale geliyor. Daha sonra aydınlatıcı peelingli temizleyici ile temziliyoruz. Aydınlatıcı peelingli temizleyici haftada 1 veya 2 kez kullanımı önerilmektedir. Ürünü nazikçe masaj yaparak uyguladıktan sonra durulamanız yeterlidir.

  İkinci Adım

  Pamuğa damlattığınız aydınlatıcı toniği çokta bastırmadan ufak baskılarla yüzünüzü iyice temizleyin. Tonik cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olacaktır. Hafif formüllü bir toniktir. Aşırı tonikleme etkisini bu üründe göremezsiniz. Bu konuda rahatsızlığı olan arkadaşlar bu ürünü çok sevecektir.

  Üçüncü Adım

  Aydınlatıcı Serum. Bu serum cildin eşit olmayan renk tonunu eşitler, lekelerin azalmasına neden olur. Ayrıca düzenli kullanımda leke oluşmasının da önlemeye çalışır. Bu serumu 2-3 damla olarak hafifçe tüm yüzünüze uygulayın.

  Dördüncü Adım

  Aydınlatıcı kremi yüzünüzün her yerine uygulayın. Bu kremi diğer kremler gibi dolu dolu sürmeye çalışmayın. Parmak ucunuza ufak ufak sıkarak yüzünüze uygulayın. Yoğun bir kremdir ve ufak bir miktarı bile yüzünüze çok gelebilir. Aydınlatıcı krem cildin parlak ve enerjik görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca cilt tonunuzu eşitleyecektir.

  Beşinci Adım

  Evet geldik en çok sorulan sorulardan birine. Göz altı kararması için bize ne önerirsiniz? Cevap: Farmasi Göz Balmı. Bu krem göz altı kararmasına, ince çizgilere, koyu halkalara ve göz torbalarının azalmasına etki sağlamaktadır. Serinin son adımı olarak kullanıldığı gibi sadece göz altı sorunu yaşayan arkadaşlar bu ürünü tek başına kullanabilirler.

  Bu set hakkında sorunuz veya yorumlarınız varsa aşağıdaki yorum kısmından düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak ürünleri geliş fiyatından satın almak için de iletişim kısmından bana ulaşarak kayıt işleminizi yaptırabilirsiniz.


   Farmasi Üyelik Formu


   Ziyaretçi Yorumları

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu Sende Yıldırım Ekibe Katıl
   İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibimize katılabilirsiniz. Farmasi Yıldırım Ekip yüzlerce müdürü binlerce üyesi ile seni beklemektedir. Detaylı bilgi almak için sadece formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir