Biberli Masaj Jeli

Biberli Masaj Jeli

Farmasi biberli masaj jeli ile günün yorgunluğunu üzerinizden güzel bir masaj ile atabilirsiniz. Farmasi biberli masaj jeli kan dolaşımını hızlandırırken cildinize canlılık ve ferahlık katacaktır. İçeriğindeki kırmızı biber, zencefil, ısırganotu ve mentol ile hem rahatlık hissi verir hemde cildinizin bakımını yapar. Farmasi biberli masaj jeli, at kestanesi masaj jelinde de olduğu gibi bir çok bitki yağı ve bitki özünü içeriğinde barındırır. Sadece günün yorgunluğunu atmada değil, varis tedavisinde ve bölgesel yağ yakmada da kullanılır. Ayrıca etkileri şaşırtacak kadar iyidir.

Nelere İyi Geliyor

[safir_list]

  • Yorgunluğa
  • Halsizliğe
  • Varise
  • Damarları rahatlatmaya

[/safir_list]

Kullanımı: Öncelikle uygulama yapılacak yeri ılık bir bezle temizleyebilirsiniz. Böylelikle en etkili sonuç alınır. Daha sonra masaj jelini cildinize sürün ve sürdüğünüz bölgeye ve çevresine dairesel hareketlerle masaj yapın. Eğer bölgesel yağ yakıcı özelliğinden faydalanmak istiyorsanız spora başlamadan önce sorunlu bölgeye sürüp korse gibi yardımcı ekipmanlarla sararsanız etkili olacaktır.

 

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Melek dedi ki:

    Emzirme döneminde kullanılıyor mu süte geçer mi ?

Farmasi Üyelik Formu Liderler Takımına Katıl
Merhaba. Ben Altın Müdür Samet Kadıoğlu. İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibime katılabilirsin. 4 senelik Farmasi tecrübemle ve enerjik grubumla her zaman desteğe hazırım. İlk adımı atman için formu doldurman yeterlidir :)

Direkt üyelik için Instagram hesabımıh BIO bölümündeki linktenteki Farmasi üyelik formudoldurabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu