Farmasi Başlangıç Kariyer Planı ve Uygulaması

10.09.2017
Farmasi Başlangıç Kariyer Planı ve Uygulaması

Farmasi başlangıç kariyer planı, yeni üye olan Farmasi girişimcilerine özel hazırladığım bir çalışma planıdır. Farmasi‘de en etkili kazanç yöntemi kariyer odaklı çalışarak prim kazanmaktır. Kariyer için bize alışveriş yapan veya satış yapan alt üyeler gerekmektedir. Bu yazımızda 5 alt üye (Birinci Nesil – Yani size doğrudan bağlı üye) ile nasıl kariyer yapılır onu anlatacağız.

Bu kariyer planına göre amacımız bir altımızdaki birinci nesil üyemizin %3 seviyesine gelmeleri ve onlarda bizim sistemimizi kopyalayarak altlarına %3’lük seviye alacak kişiler eklemeleridir.

Prim sistemi birinci neslimizin Grup TL Puanına göre hesaplanmaktadır. Yani birinci neslimiz ve onların eklediği bütün üyelerin yaptığı satış, birinci nesil üyemizin Grup TL puanını oluşturur. Prim sistemini daha detaylı bir şekilde incelemek için Farmasi Prim Hesaplama yazımızı inceleyebilirsiniz.

Farmasi Başlangıç Kariyer Planı Sisteminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 • Bu sistem doğrudan satış yaparak kazanç sağlamak yerine alışveriş yaparak prim kazanma sistemidir. Onun için öncelikli odağımız Farmasi ürünlerini kullanacak kişiler bulmaktır.
 • Bu sistemi uygulayabilmek için Farmasi’ye kayıt olacak kişilerle mümkünse oturup birebir detaylı bir şekilde konuşulmalıdır. Her adım hesaplanmalı ve gerekirse ilk üç neslinize üyeler eklenmelidir.
 • Bir alt nesliniz bu sistemi ne kadar düzgün anlar ve anlatabilirse o kadar iyi ve yorulmadan kariyer atlayabilirsiniz. Bu sebeple alt üyelerinizin kafasında hiç soru işareti kalmamalıdır.
 • Bu sistemde paradan daha önemli olan şey Farmasi’nin ürünleridir. Çünkü tüketilir ürünlerimizi marketler yerine Farmasi’den alacağız ve kullanacağız. Bu yüzden ürünleri tanımanız ve ürün önerileri yapmanız sizin büyümenizi hızlandıracaktır.

1. Aşama

Siz 5 arkadaşınızı eklediğinizde ve kişisel olarak herkes 150 TL puanlık alışveriş yaptığında toplamda sizle birlikte 6 kişinin cirosu 900 TL olur. Bu sizi %3 seviyesine çıkartır ve 20 TL prim kazanırsınız.

2. Aşama

Birinci nesil 5 üyeniz siz gibi 5’er üye ekler ve kişisel 150 TL puan sipariş girerse Toplam TL Puanınız (31kişi x 150) 4.650 TL olur. Siz %11 seviyesine, birinci neslinizin üyeleri de %3 seviyesine çıkar. Bu tabloya göre siz 260 TL net prim kazanırsınız.

3. Aşama

Asıl yükseliş olayı üçüncü aşamada gerçekleşmektedir. Beşerli üye ekleme sistemimizde birinci ve ikinci nesil üyelerimizin sayısı az olduğu için üçüncü seviyeye gelmek kolay olacaktır. Üçüncü neslin yükselmesi ikinci nesle bağlı olacaktır. Bu yüzden bu aşamaya gelirken sistemi ve kazanacakları parayı çok iyi aktarmak gerekmektedir.

İkinci nesil üyeler 5’er üye eklediğinde toplam üye sayınız sizle birlikte 156 kişi olacaktır ve kişisel 150TL puan siparişle sizin grup TL puanınız 23.400 TL ye çıkacaktır. Bu da sizi Farmasi kariyerinde %21 Müdür seviyesine çıkartır. Net prim kazancınız ise 2.000 TL olacaktır.

4. Aşama

Bu sistemle çalışarak Müdür seviyesine ulaşırsanız daha yüksek kazançlar elde etmek için altınızdan müdürler çıkartmanız gerekmektedir. Burada ilk aşamadaki gibi tekrar yeni kol çalışması yaparak yatay büyümenizi artırabilir ve müdürülük üstü kariyerler için hazırlık yapabilirsiniz.

Farmasi Çalışma Şekli

Farmasi Üyelik Formu

Farmasi başnagıç kariyer planı ile çalışma yapmak için ilk önce üyelik işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Farmasi’ye üye olmak için Farmasi üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Formu doldurduktan sonra kayıt işleminiz tamamlanacak ve hemen Farmasi üyesi olacaksınız.


  Farmasi Üyelik Formu


  Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
  [Toplam: 2 Ortalama: 5]
  Ziyaretçi Yorumları (22)
  1. Hatice cetin dedi ki:

   Üyeyim ve kullanıyorum çok harika kazancı da güzel ilerleme hızlı oluyor maşallah zamanla büyüyorsunuz

  2. Nurcan dedi ki:

   İnşallah başarıyla bu işin üstesinden de gelebilirim henüz çok yeniyim

  3. Hamide canlı dedi ki:

   Yeni üyeyim ürünlerden çok memnunum şu ana kadar kazanamadım ama inşallah o da olur zamanla

  4. begüm dedi ki:

   merhaba nasıl kazanç sağlıyorsunuz. Ürünleri liste fiyatından alabiliyor muyuz

   1. Farmasi Rehberi dedi ki:

    Katalogdaki fiyat normal satış fiyatıdır. Size Farmasi bölümü %30 Dr. C. Tuna bölümü %40 indirimli gelmektedir.

    1. Gurbet dedi ki:

     Etrafimizda fazla uye olmak istiyen yok sistemden bize uye yonlendirin ki bizde yapalim

     1. Farmasi Rehberi dedi ki:

      girisimcisitesi.com u ziyaret edebilirsiniz Gurbet Hanım. Orada nasıl üye bulduğumu anlattığım yazımı okumanızı öneririm.

  5. Birgül dedi ki:

   Merhaba 10kisilik alt uyeli danismanim kataloglarda yeni olsun eski olsun koku testr yok bundan dolayi cok sikayet aliyorum neden yapilmiyor acaba

   1. Mehtap dedi ki:

    Kesinlikle katılıyorum. Aynı konudan ben de sıkıntılıyım

  6. Meryem dedi ki:

   Üye bulmak istiyorum kendime

  7. Gülten dedi ki:

   kataloğlarda koku testr yok bununla ilgili şikayetler var…
   olması gerekiyor bence çünkü bazı alıcılar sırf koku testr olmadığı için ürün almaktan vazgeçiyorlar…

  8. Selda seçim dedi ki:

   Kataloklara koku testiri koyulmasini rica ediyoruz.kokuyu bilmedikleri için almaktan vazgeçiyorlar.falanca markada kataloklarda testir var sizde neden yok diye eleştiri aliyorum.ilgililere duyurulurrr acillllllll.

  9. Gullu dedi ki:

   Kataloglar da koku testere olmali bnce insan lar bilmedigi kokuyoi almak istemiyorlar lutfen..ve surekli soruyorlar..lutfen koyulmasi halinde parfum satislarimin articagini dusunuyorum..lutfen dikkate alinsin…bu konu..sesimizi burdan duyarlarsa…

   1. Farmasi Rehberi dedi ki:

    Sistemde Bilgi destek bölümünün şikayet ve öneri seçeneğini tıklayarak şirkete yazabilirsiniz Güllü Hanım.

  10. Şehri inam dedi ki:

   Benim 4.ayım ayım hala daha hiç üye yapamadım yardım destek istiyorum

  11. Hatice Kılıçkaya dedi ki:

   Aynen katılıyorum Katalokta koku test koyulsun lütfen, parfüm satışı hızlanır bence yetkililere duyurulur.

  12. Yeliz dedi ki:

   Merhaba Ocak ayında %6 seviyesine ulaştım fakat şimdi baktığımda seviyemiz 0 nasıl oluyor.

   1. Farmasi Rehberi dedi ki:

    Aylık sıfırlanıyor. Prim ile ilgili yazılarımızı okumanızı öneririz.

  13. Mehmet dedi ki:

   Alt üyeler bulmadan tek basimiza yapamaz miyiz,

  14. Fatma suzuk dedi ki:

   Katalogda olmayan urunleride kataloga ekleyinki musteriler o urunleride gorsunler

  15. melek dedi ki:

   merhaba farmasi de çok yeniyim kendi ekibime bugün 1 alt üye ekledim 500 liralık sipariş giricem direk kendimden mi gireyim yoksa alt ekibime aldığım kişiyle 250 250 mi girmek daha mantıklı

   1. Samet Kadıoğlu (Direktör) dedi ki:

    Kendinizden girmeniz daha mantıklı

  Farmasi Üyelik Formu Sende Yıldırım Ekibe Katıl
  İster kendi ürünlerini temin etmek için, istersen de satış yapıp, ekip kurmak için ekibimize katılabilirsiniz. Farmasi Yıldırım Ekip yüzlerce müdürü binlerce üyesi ile seni beklemektedir. Detaylı bilgi almak için sadece formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir